Strzałka

Okulary KIETLA

Jak dobrze wiemy promienie UV szkodliwe, są nie tylko dla skóry, ale także dla oczu. Dlatego noszenie okularów przeciwsłonecznych z odpowiednimi filtrami jest bardzo ważne, zwłaszcza w słoneczne dni. Oczy naszych dzieci są szczególnie narażone na szkodliwe działanie promieni słonecznych, gdyż ich oczka dopiero się rozwijają. Soczewki w oczach małych dzieci są niemal całkowicie przezroczyste oraz posiadają mniej ochronnego pigmentu. Powoduje to, że przepuszczana jest znacznie większa ilość szkodliwych promieni ultrafioletowych. Aby zapewnić dzieciom ochronę przed słońcem, warto kupić okulary ze odpowiednimi filtrami. 

Okulary dla dzieci przeciwsłoneczne

Francuski producent Kietla stworzył nie tylko piękne, ale przede wszystkim bezpieczne okulary przeciwsłoneczne dla dzieci w różnym wieku — od narodzin do 12 roku życia. Okulary Kietla pochłaniają 100% szkodliwego promieniowania UVA, UVB oraz UVC. Dodatkowo posiadają powłokę antyrefleksyjną. Ogromną zaletą okularów Kietla jest również ich wytrzymałość. Oprawki są bardzo trwałe i solidne, a jednocześnie niezwykle elastyczne, co jest bardzo ważne szczególnie przy małych dzieciach. 

Okulary przeciwsłoneczne dla dzieci z powłoką antyrefleksyjną

Aby uniknąć ciągłego spadania na ziemię, okulary przeciwsłoneczne wyposażone są w mięciutką gumkę, która pomaga utrzymać je na swoim miejscu. Ponadto okulary z powłoką antyrefleksyjną od Kietla zostały zaprojektowane w taki sposób, iż nie uciskają w nosek ani w uszy, co zapewnia maluchom komfort podczas noszenia. Marka Kietla oferuje okulary w najmodniejszych kształtach oraz kolorach. Dzięki nim dzieci prezentują się niezwykle modnie i stylowo, będą idealnym uzupełnieniem każdej letniej stylizacji. Dodatkowo z marki Kietla możesz dobrać fantastyczny kapelusz, który ochroni przed słońcem główkę Twojego dziecka.

Filtry

Cena:

84,00 zł - 180,00 zł

Producent:

112 produktów w tej kategorii

112 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password