Strzałka

Dla młodego taty

Kiedy mówimy o ciąży i narodzinach maluszka to zazwyczaj od razu skupiamy się na przyszłej mamie. To ona jest tutaj główną bohaterką – to oczywiste! Ale w tym wszystkim nie można zapominać o świeżo upieczonych tatusiach. To właśnie oni stoją przy boku kobiet przez cały okres ciąży i wspierają swoje partnerki, jak tylko mogą. Ojcostwo to równie ważne wyzwanie jak macierzyństwo. Od tej chwili mężczyzna staje się głową rodziny, czyli staje się odpowiedzialny za małego człowieka oraz jego mamę. 

Akcesoria dla młodego taty

Specjalne książki i poradniki pozwolą zrozumieć, na czym polega rodzicielstwo oraz jak postępować, by jak najlepiej budować relacje ze swoim dzieckiem. W naszej biblioteczce znajdziesz szeroki wybór książek dla przyszłych lub świeżo upieczonych tatusiów, które z pewnością ułatwią tę nową drogę, jaką jest rodzicielstwo. 

Chusty do noszenia dziecka dla taty

W budowaniu bliskości ojca z maluszkiem rewelacyjnie sprawdzą się chusty do noszenia maluszka od marki Amazonas. Wykonane są z 100% bawełny, są bardzo solidne i wytrzymałe oraz dopasowują się do ciała dziecka, jednocześnie je podtrzymując. Noszenie dziecka w chuście jest bezpieczne i bardzo wygodne. Dodatkowo pomaga odciążyć ręce oraz jest to fantastyczny sposób na wspólne spędzanie czasu ze swoją pociechą. 

Torby podróżne dla taty

Torba Daddy Bag od marki Childhome to produkt, który powinien mieć każdy super tata. Ta stylowa i modna torba wykonana jest z wytrzymałego i wodoodpornego materiału, a co najważniejsze – jest bardzo, bardzo pojemna. Torba Daddy Bag świetnie sprawdzi się w podróży, na spacerze, a także na siłowni.

Filtry

Cena:

1,00 zł - 950,00 zł

Producent:

29 produktów w tej kategorii

29 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password