Strzałka

Gryzaki interaktywne

Połączenie nauki i zabawy to najlepsza metoda na rozwijanie dziecka. A co jeśli dołączymy do tego łagodzenie bólu związanego z ząbkowaniem? Wszystkie te wartości niosą ze sobą gryzaki interaktywne dla niemowląt. Są one skuteczne, stymulujące i odprężające. Idealnie spisują się jako pierwszy prezent. 

Gryzaki interaktywne do gryzienia i do zabawy

Ząbkowanie to bardzo ważny proces w rozwoju fizycznym niemowlęcia. Gryzaki są zatem nieodłącznym elementem dziecięcej wyprawki. Najlepiej mieć w zapasie kilka takich akcesoriów, ponieważ maluch może być wybredny. Jednego dnia lubi gryźć gryzak kauczukowy, innego drewniany. Ale chyba żadne dziecko nie jest obojętne w stosunku do gryzaka interaktywnego. Wśród wszystkich dostępnych gryzaków, to właśnie interaktywne przynoszą maluchom najwięcej radości. Nie ma się co dziwić - można się nimi bawić na wiele różnych sposobów. A do tego jeszcze gryźć!

Zrównoważony rozwój od najmłodszych lat

Gryzaki interaktywne dla niemowląt to także zabawki rozwijające wiele umiejętności. Dzięki wielu elementom, od pluszowych, przez dźwiękowe, po twarde do gryzienia, gryzaki są świetnymi stymulantami dla budującego się układu nerwowego malca. Pomagają one w rozwijaniu małej motoryki, czyli chwytania i potrząsania przedmiotów. Oprócz tego aktywizują zmysł słuchu - gryzak szeleści lub grzechocze, a także zmysły wzroku i dotyku. Gryzaki interaktywne przyjmują bowiem bardzo różne formy i barwy. Dzieci najbardziej lubią motywy zwierzęce w zabawkach. 

W elemele.com.pl prezentujemy gryzaki interaktywne dla dzieci, które pomogą Twojemu dziecku zarówno się rozwijać, jak i złagodzą ból dziąseł. Wybierz najlepszy kolor, motyw i kształt, aby dostarczyć swojemu maleństwu jak najwięcej zabawy, ulgi i radości. 

Filtry

Cena:

38,00 zł - 106,00 zł

Producent:

11 produktów w tej kategorii

11 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password