Strzałka

6 m+

Dzieci w wieku 6 miesięcy chłoną jak gąbka to, co dzieje się dookoła nich. Szybko zdobywają wiedzę i utrwalają nabyte umiejętności, dlatego warto zadbać o ich rozwój, m. in.  z pomocą zabawek interaktywnych. Pomogą one rozbudzić ciekawość malucha i dadzą mu możliwość odkrywania świata. Wspólna zabawa rodzica i dziecka pomaga w pielęgnowaniu więzi oraz daje poczucie bezpieczeństwa.

Zabawki dla dzieci 6 msc+

Wśród zabawek dla dziecka półrocznego można znaleźć m. in. miękkie klocki, kolorowe gryzaki oraz interesujące grzechotki w kształcie zwierzątek. Każda z nich w inny sposób pomaga oswoić się z dźwiękami, kształtami i kolorami. Zabawki dla dzieci 6 msc są bezpieczne i mają rozmiary uniemożliwiające ich połknięcie. Jest to istotnym detalem, ponieważ małe dziecko może próbować wkładać różne przedmioty do buzi. 

Gryzaki dostępne w ofercie naszego sklepu pomagają maluszkowi znieść ząbkowanie, masując dziąsła oraz zabawiając go grzechoczącymi elementami. Gryzaki z pluszakami świetnie sprawdzą się podczas spaceru - jeden przedmiot jest jednocześnie zabawką i ukojeniem dla małych ząbków.

Zabawki dla półrocznego dziecka to również grupa produktów, która rozpoczyna proces edukacji dziecka. Większość z nich uczy rozpoznawać kształty, dźwięki oraz kolory. Aktywizujące przytulanki umożliwiają też poznawanie faktur lub własnego odbicia, jeżeli do maskotki dołączone jest lusterko. Zabawki 6 msc +  szeleszczą, grzechoczą, ruszają się, co skupia uwagę malucha i zachęca do dalszej zabawy.

Co kupić półrocznemu dziecku?

Dla dzieci w takim wieku niezwykle ważne są te zabawki, które umożliwiają stopniowy, regularny rozwój malucha. Oprócz wyżej wymienionych produktów, dużym zainteresowaniem cieszą się także akcesoria do pływania, które umożliwią dziecku poznanie wody oraz bezpieczną naukę pływania. Dmuchane rękawki i kółka pozwolą na bezpiecznie oswajanie dziecka z wodą.

Sporą grupę naszych produktów stanowią zabawki edukacyjne 6 msc+. Wśród nich szczególne miejsce zajmują miękkie książeczki z pacynkami, które posiadają ruchome elementy, angażujące dziecko w oglądaną historyjkę, a także materiałowe klocki z sorterami, które uczą rozróżniania kształtów oraz ich dopasowywania. 

A co z klasyką? Dla półrocznego dziecka idealne są miękkie pluszaki i figurki, które mogą stać się najlepszymi przyjaciółmi maleństwa.

Filtry

Cena:

26,00 zł - 399,00 zł

Producent:

209 produktów w tej kategorii

209 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password