Strzałka

Huśtawki dla niemowląt

Huśtawka dla dzieci do pokoju to atrakcja, która nie traci na czasie. Od wielu pokoleń rodzice korzystają z małych, domowych huśtawek, aby uspokoić niemowlę, dać mu trochę zabawy lub na chwilę odejść do innych spraw. Co jeszcze sprawia, że huśtawki dla dzieci są tak popularne?

Huśtawka drewniana dla dzieci

Dzieci uwielbiają się huśtać. Nieważne ile mają lat, huśtawka to jedna z głównych atrakcji na placu zabaw lub w domu. Dzięki zamontowaniu prostej huśtawki w kuchni, salonie lub pokoju maleństwa, podarujesz swojemu dziecku ogrom zabawy. 

W naszym sklepie przygotowaliśmy huśtawki dla noworodków, które zapewnią przyjemną, a przede wszystkim bezpieczną rozrywkę Twojemu dziecku. Huśtawka babysteps wykonana jest z drewna i lin bawełnianych. Dzięki temu masz pewność, że bujak jest stabilny oraz wygodny. Dzięki prostej konstrukcji, huśtawkę można zawiesić prawie wszędzie - w futrynie drzwi, w ogrodzie lub na balkonie. W ten sposób będziesz mieć swoją pociechę zawsze na oku. Oprócz tego dostarczysz maleństwu masę niesamowitych wrażeń. Dzieci uwielbiają obserwować wszystko dookoła!

Podaruj sobie odrobinę wolnego czasu

Huśtawka drewniana dla niemowląt to nie tylko przyjemna i bezpieczna rozrywka dla dziecka.  Delikatne bujanie i wibracje uspokoją każdego bobasa. Natomiast Ty zyskujesz trochę czasu na inne obowiązki. Niemowlę może obserwować Cię podczas gotowania, robienia prania lub sprzątania. Mając świadomość, że Twoje dziecko jest bezpieczne, na pewno znajdziesz trochę czasu dla siebie lub chwilę spokoju. 

Filtry

Cena:

329,00 zł - 330,00 zł

Producent:

4 produktów w tej kategorii

4 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password