Strzałka

Smoczki i akcesoria

Tuż po przyjściu na świat nowo narodzone niemowlęta odczuwają dużą potrzebę ssania. Jest to odruch jak najbardziej naturalny. Właśnie dzięki temu odruchowi mogą zaspokoić swoją największą potrzebę fizjologiczną, czyli głód. Dodatkowo odruch ten sprawia, że maluszek czuje się bezpiecznie, dlatego szybciej się uspokaja i wycisza. Nie zawsze istnieje taka możliwość, by maleństwo ssało pierś mamy, wtedy pomocny może okazać się smoczek dla noworodka. Wybierając smoczek dla swojego maluszka, warto zwrócić uwagę na kilka ważnych kwestii. W obecnych czasach na rynku mamy ogromny wybór przeróżnych smoczków. Zdecydowanie największą popularnością cieszą się smoczki z kauczuku od duńskiego producenta Bibs. 

Kauczukowe smoczki uspokajające dla noworodków

Wyprodukowane zostały z naturalnego tworzywa, jakim jest kauczuk, dlatego są bardzo elastyczne, miękkie i całkowicie naturalne. Tarcza w smoczku kauczukowym została stworzona w taki sposób, aby podczas użytkowania smoczka nie dotykała delikatnej buzi dziecka. Pozwala to uniknąć odparzeń, podrażnień i reakcji alergicznych. To, co je wyróżnia na tle innych smoczków dla niemowląt to ich stylowy i modny wygląd. Smoczki uspakajające inspirowane ponadczasowym stylem retro, pokochały mamy i ich pociechy na całym świecie. Producent smoczków z kauczuku Bibs pomyślał także o dzieciach, które jednak wolą smoczki silikonowe i od niedawna są w sprzedaży także smoczki wykonane z bezpiecznego silikonu, które podobnie jak smoczki wykonane z kauczuku cieszą się ogromną popularnością. Smoczki Bibs zarówno silikonowe, jak i kauczukowe występują niemal w każdym możliwym kolorze.  

Silikonowe smoczki dla niemowląt

Bardzo często wybieranymi smoczkami są także smoczki Suavinex. Te silikonowe smoczki dla niemowląt mają różne końcówki: fizjologiczną, czyli okrągłą oraz anatomiczną, czyli ściętą. Występują w przepięknej, stonowanej i pastelowej kolorystyce. 

Akcesoria  do smoczków 

Dodatkiem do smoczka, który często okazuje się być zbawienny to zawieszka do smoczka. Maluchy często wypluwają smoczek lub po prostu zrzucają go na ziemię, co wiąże się z ciągłym myciem i wyparzaniem. Aby uniknąć tych licznych kontaktów z ziemią, warto przypiąć smoczek do zawieszki. Wybór klipsów do smoczków jest ogromny. Dużą popularnością cieszą się koralikowe zawieszki do smoczków wykonane z bezpiecznego silikonu i drewna od marki Mushie. Producent dopasował swoje produkty tak, aby kolorystycznie idealnie pasowały do duńskich smoczków Bibs. Rewelacyjnie sprawdzają się również bawełniane zawieszki do smoczków w formie plecionego warkoczyka od marki Hi Little One, a także w formie prostej i miękkiej tasiemki do smoczka od marki Lullalove czy Filibabba.

Filtry

Cena:

10,00 zł - 147,00 zł

Producent:

521 produktów w tej kategorii

521 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password