Strzałka

Zabawki do piaskownicy i na plaże

Kiedy przychodzi gorące lato najpopularniejszą formą wypoczynku z dziećmi, jest plażowanie. Ogromna piaskownica i dostęp do wody to dla dzieci istny raj. Nie ważne czy wyjeżdżasz nad morze, nad jezioro czy po prostu na pobliskie kąpielisko — warto zaopatrzyć się w niezbędne zabawki do piaskownicy i na plaże. Budowanie z piasku to zabawa, którą uwielbia każde dziecko. Maluszki z ogromną przyjemnością kopią dołki, robią babki z piasku i przesypują piasek. Starszaki zaś tworzą pokaźne budowle, jak np. zamki. Do tych zabaw niezbędne są trzy podstawowe rzeczy: łopatka, grabki i wiaderko. Jest to podstawowe wyposażenie każdego plażowicza – tego najmniejszego oraz tego nieco starszego. Kanadyjski producent Best Toys oferuje ogromny wybór zabawek do piaskownicy i na plaże. 

Zestawy zabawek do piaskownicy i na plaże

Najczęściej wybierane przez dzieci i przez ich rodziców to skompletowane zestawy, które zawierają wszystko, czego dziecko potrzebuje na piaszczystej plaży. Takie zestawy zabawek do piaskownicy i na plaże znajdziesz spakowane w wygodną torbę przepuszczającą piasek albo w rewelacyjny wózeczek, który maluszek może sobie sam ciągnąć wraz z jego ekwipunkiem. 

Silikonowe zabawki do piasku i wody

Jeżeli nie lubisz mieć ze sobą ogromnych ilości bagaży, świetnym rozwiązaniem będą zabawki do piasku i wody marki Scrunch. Są to zabawki wykonane z silikonu, co pozwala na zwijanie, zgniatanie ich i finalnie zajmują bardzo mało miejsca. Dodatkowo dzięki swojej elastyczności nie ulegną zniszczeniu. Kiedy znudzi się zabawa w piasku, przychodzi czas na zabawę w wodzie. Aby nasza pociecha bezpiecznie mogła chlapać się w morzu, jeziorze czy w basenie potrzebne są wszelkiego rodzaju kółeczka, rękawki i materace. Akcesoria do wody dla dzieci te pozwolą utrzymać dziecko na wodzie, a także uatrakcyjnią czas spędzony podczas kąpieli. W naszym sklepie znajdziesz akcesoria do pływania marki The Nice Fleet oraz marki The Swim Essentials, które przede wszystkim mają oryginalny design oraz wykonane są z materiałów najlepszej jakości.

Filtry

Cena:

16,00 zł - 335,00 zł

Producent:

316 produktów w tej kategorii

316 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password