Strzałka

Książki Książki

Jesteśmy świadomi, że odpowiednia książka rozwija, uczy, a także bawi. Najważniejszymi powodami, aby czytać dziecku to budowanie więzi, wyrażanie miłości, rozwijanie wyobraźni, wzbogacanie języka oraz ćwiczenie pamięci. Mała biblioteczka powinna znajdować się w każdym domu, to podstawowy element edukacji i poszerzania wiedzy.

Książki dla kobiet w ciąży

Chwila, w której dowiadujemy się, że wkrótce przyjdzie na świat nowy członek rodziny jest ekscytująca. Jednakże po pewnym czasie w głowie pojawiają się myśli, które zaburzają szczęście przyszłej mamy. Zaczynają się wątpliwości czy na pewno da sobie radę, jak ma się zajmować małym człowiekiem i czego potrzebuje. Warto wtedy zasięgnąć wiedzy od doświadczonych Mam. Dodatkowym źródłem wiedzy stają się również odpowiednie poradniki. Specjaliści w odpowiedni sposób wyjaśniają i pomagają w najtrudniejszych sytuacjach w opiece nad niemowlakiem. 

Książki dla niemowląt

Kolejnym etapem podczas budowania więzi z dzieckiem są książeczki kontrastowe oraz miękkie. Wpływają one na rozwój dziecka, poprzez niesamowite malunki oraz sensoryczne elementy. W następnych latach pobudzanie wyobraźni będzie łatwiejsze dzięki kolorowym bajkom. 

Książki dla dzieci

W ofercie naszego sklepu oprócz poradników i miękkich książeczek można znaleźć historie o przyjaźni czy emocjach, a nawet książeczki pomagające maluchom przejść przez kolejne wyzwania w życiu jak na przykład korzystanie z nocnika czy pójście do przedszkola. Książeczki są także wspaniałym prezentem dla mamy i dziecka. Idealnie sprawdzą się jako dodatek do wyprawki maluszka.

Filtry

Cena:

21,00 zł - 32,00 zł

Producent:

494 produktów w tej kategorii

494 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password