Strzałka

Rożki

Każdy rodzic szuka produktów jak najwyższej jakości dla dziecka. Rożki dla noworodka powinny przede wszystkim składać się z najwyższej jakości materiałów, które nie będą podrażniać skóry dziecka. Ważnym aspektem produktów stworzonych z myślą o noworodkach jest również przystosowanie do wielokrotnego prania. Wreszcie nie można zapomnieć o walorach estetycznych, które sprawią, że wszystkie filmy i fotografie dokumentujące pierwsze chwile pociechy staną się jeszcze bardziej fotogeniczne.

Jakościowe rożki dla noworodka

Produkty zebrane w tej kategorii wykonane są w całości z najlepszej jakości bawełny, która sprawia, że dziecko zawinięte będzie w przyjemny i wygodny materiał. Co więcej, pomiędzy warstwami bawełny znajduje się antyalergiczne oraz oddychające włókno, które znacząco podnosi temperaturę, jednocześnie zapewniając bezbłędną wentylację. Kontakt od pierwszych chwil z ciepłym, miękkim i przytulnym materiałem znacząco wpływa na samopoczucie i prawidłowy rozwój pociechy, dlatego warto zainwestować w jakościowe rożki dla noworodka.

Równie ważne dla komfortu i bezpieczeństwa dziecka jest odpowiednie dopasowanie. Większość przedmiotów pojawiających się w tej kategorii ma wymiary 75 na 75 cm, ale sposób zawijania oraz wstążka pozwalają na idealne dopasowanie do potrzeb. Dodatkowo wewnętrzna warstwa rożka dla niemowląt jest utwardzane, co z pewnością ułatwia noszenie dziecka oraz gwarantuje prawidłową postawę. Całość została wykonana ręcznie, stanowiąc dodatkowe zapewnienie w kwestii odpowiedniego wykonania.

Piękne rożki dla niemowląt

Dziś wielu rodziców stara się udokumentować za pomocą filmów i zdjęć wszystkie ważne momenty dziecka. Powrót do tych materiałów po latach wiąże się z ogromną dozą nostalgii, nie tylko względem samych wydarzeń, ale także kluczowych przedmiotów dla tamtego okresu. Rożki dla niemowląt z pięknymi, ale i nietypowymi wzorami zapadną w pamięci na długo i staną się wspaniałą pamiątką oraz fotogenicznym wspomnieniem. Szeroka gama wzorów na https://elemele.com.pl/180-rozki to gwarancja znalezienia idealnego wzoru.

Filtry

Cena:

109,00 zł - 210,00 zł

Producent:

37 produktów w tej kategorii

37 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password