Strzałka

Maty edukacyjne, karuzele

Zabawki przeznaczone dla niemowląt oraz małych dzieci powinny nie tylko bawić i stanowić sposób na nudę dziecięcą, ale również wspomóc rozwój maluszka na wielu płaszczyznach. Maty edukacyjne, jak i karuzele do łóżeczek bardzo dobrze spełniają takie zadanie. Spośród produktów dostępnych w naszym sklepie na pewno wybierzesz takie, które sprawią największą radość twojemu dziecku.

Maty dla niemowląt

Maty edukacyjne dla niemowląt są najlepszym przykładem zabawek, które intensywnie wspomagają szeroko rozumiany rozwój dzieci. Kreatywne maty dla dzieci z naszego sklepu to zbiór różnorodnych form, kolorów i kształtów, faktur materiałów, a nawet i dźwięków, które można wydobywać z zabawek. Leżąc na macie do zabawy, obserwując i dotykając jej elementy, maluchy rozwijają poznanie zmysłowe oraz sprawność motoryczną. Elementy znajdujące się na macie edukacyjnej mają aktywować dzieci, pobudzać ich wzrok, zmysł dotyku oraz słuch. Dodatek do maty edukacyjnej dla niemowląt albo niezależną zabawką może być odpowiedni stojak z zabawkami, pod którym można położyć pociechę. Kiedy dziecko będzie sięgało po zabawki znajdujące się nad jego głową, zyska szansę na rozwijanie koordynacji ręka-oko oraz stymulowanie zmysłu wzroku za sprawą kontrastujących i wyraźnych kolorów zabawek.

Karuzele do łóżeczka 

Karuzele do łóżeczka dla niemowląt są świetnym sposobem na stymulowanie zmysłów w przypadku nawet malutkich dzieci, a także skupienie ich uwagi, rozbudzanie ciekawości oraz zapobieganie nudzie. Razem z maskotkami i pluszakami tego rodzaju karuzela z zabawkami pomoże maluchowi uspokajać się w łóżeczku, zwróci również jego uwagę na co dzień za sprawą ciekawych kształtów, ruchów i kontrastującej kolorystyki. Niewątpliwie można umieścić karuzelę nie tylko nad łóżeczkiem, ale również na przykład nad przewijakiem, żeby maluszek nie nudził się podczas zmiany pieluszki czy przebierania mu ubranek. Będzie się mógł wówczas bawić albo przyglądać się wiszącym nad nim misiom czy koralikom.

Filtry

Cena:

134,00 zł - 440,00 zł

Producent:

29 produktów w tej kategorii

29 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password