Strzałka

Akcesoria plastyczne

Akcesoria plastyczne są idealne dla małych artystów, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności plastyczne, pobudzić wyobraźnię i spróbować czegoś nowego.

Akcesoria plastyczne dla dzieci

Jest to idealny sposób na rozpoczęcie swojej przygody ze sztuką. Tego typu akcesoria rozwijają wyobraźnię i dają dziecku możliwość spróbowania swoich sił w różnych technikach plastycznych. W naszym sklepie znajdziesz zestawy do nauki rysowania, flamastry, kredki, markery stempelkowe, zakreślacze i długopisy. Przybory te dostosowane są zarówno do młodszych, jak i starszych dzieci. W naszej ofercie mamy przybory żelowe, neonowe, woskowe i zmywalne. Akcesoria plastyczne sprawdzą się zarówno w szkole, w domu, jak i podczas podróży.

Przybory plastyczne dla dziewczynek i chłopców

Dużą popularnością wśród akcesoriów plastycznych dla dziewczynek cieszy się nauka rysowania z Josephine. Zestaw ten zawiera 24 unikatowe wzory, które rozwijają zarówno umiejętność rysowania, jak i wyobraźnię. Do jego wypełniania młode artystki będą mogły wykorzystać między innymi zestaw długopisów żelowych w jednorożce. Chłopcy z kolei mogą skorzystać z książeczki Krok po kroku Zwierzątka, kolorując ją kredkami Melissa&Doug umieszczonymi w pudełku w kształcie ciężarówki.

Akcesoria dla młodszych i starszych

W naszym sklepie dziecko w dowolnym wieku znajdzie coś dla siebie. Pomagamy rozwijać talent zarówno maluszkom, jak i nieco starszym dzieciom, które mają już doświadczenie z rysowaniem i malowaniem. Dobrą propozycją dla najmłodszych jest zestaw markerów stempelkowych. Są one wprost idealne do rozpoczęcia nauki kolorowania. Dla nieco starszych artystów idealnie sprawdzą się neonowe kredki. Dzięki nim każda kolorowanka stanie się wyjątkowa. Z kolei dla młodych artystów, którzy chcieliby spróbować czegoś nowego przeznaczone są woskowe kredki na palce. Ich nietuzinkowy kształt dostarczy sporo zabawy zarówno najmłodszym, jak i starszym dzieciom.

Filtry

Cena:

19,00 zł - 83,00 zł

Producent:

21 produktów w tej kategorii

21 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password