Strzałka

Krzesełka do karmienia

Wybór krzesełka do karmienia dla niemowląt to wbrew pozorom nie jest proste zadanie. Takie krzesełko do karmienia to miejsce, w którym maluch będzie spędzał sporo czasu w ciągu dnia. Rozszerzanie diety to proces, który często trwa długo i powoli. Dlatego tak ważne jest, aby krzesełko, w którym dziecko będzie uczyło się samodzielnego jedzenia, było funkcjonalne dla rodziców i przede wszystkim bezpieczne i wygodne dla maluszka.

Krzesełko do karmienia z pasami bezpieczeństwa

Na początku kiedy dziecko jest bardzo ruchliwe i nie lubi siedzieć długo w jednym miejscu, niezbędne są pasy zabezpieczające. Takie pasy bezpieczeństwa chronią Twoją pociechę przed upadkiem z wysokości. Krzesełko dla dziecka z pasami bezpieczeństwa to również wygoda dla rodzica, gdyż ciągłe usadzanie malucha i pilnowanie bywa frustrujące i czasochłonne. Wygodne i komfortowe siedzisko w krzesełku to podstawa. W komfortowym i przyjemnym krzesełku maluch chętniej usiedzi i grzecznie zje posiłek.

Bezpieczne krzesełko do karmienia dla niemowląt

Kolejną ważną sprawą, która zdecydowanie ułatwia opiekunom codzienne funkcjonowanie, jest łatwy w czyszczeniu blat krzesełka. Karmienie malucha przez rodziców, czy też próby samodzielnego jedzenia zawsze kończą się tak samo – wszędzie jest dużo jedzenia. Prosta w utrzymaniu czystości tacka to ogromne ułatwienie w sprzątaniu po posiłku.

Regulowane krzesełko do karmienia

Możliwość regulacji krzesełka to fantastyczne rozwiązanie – wtedy takie krzesełko posłuży Twojemu dziecku przez cały okres korzystania z fotelika do karmienia. Te wszystkie cechy niewątpliwie spełnia nasz topowy produkt –  drewniane krzesełko do karmienia od belgijskiego producenta Childhome. Regulowane krzesełko jest wykonane z materiałów najwyższej jakości, z trwałego bukowego drewna zachwyci najbardziej wymagających klientów. Jego stylowy i ponadczasowy design sprawia, że wpasuje się do każdego wnętrza. Krzesełko od marka Childhome posiada pięciopunktowe pasy zabezpieczające, jest bardzo wygodne oraz rośnie wraz z dzieckiem. 

Filtry

Cena:

628,00 zł - 629,00 zł

Producent:

1 produkt w tej kategorii

1 produkt w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password