Strzałka

Szumisie i pozytywki

Łagodne dźwięki to sekretny sposób rodziców na wyciszenie i dobry sen maluchów. W naszym sklepie zgromadziliśmy kolekcję uroczych pozytywek oraz przytulanek, które emitują ulubione dziecięce melodie.

Klasyczne szumisie

Jednym z pierwszych zakupów dla nowo narodzonego członka rodziny jest szumiący miś Whisbear. To kultowa już przytulanka, która wspomaga dobry sen małych dzieci, emitując przyjemny dla ucha szum. Miś Whisbear wyposażony jest w czujnik płaczu, wznawiający szum przy nocnym wybudzeniu, a jego poziom głośności można wygodnie regulować. Mniejszą wersją klasycznego szumisia jest uroczy Królik z praktycznym klipsem do zawieszenia w wózku lub nosidełku.

Króliczki i misie Moonie, emitujące różowy szum

Rodzina przytulanek Moonie to seria przepięknie wykonanych misiów i króliczków, które posiadają funkcję lampki oraz wydają kilka odmian szumiących dźwięków. Wśród nich dziecięce serca podbija polarny miś o wyglądzie klasycznej przytulanki, pokryty miłym w dotyku futerkiem. Zabawki Moonie emitują przyjazny dziecku różowy szum o niskich częstotliwościach, mają wbudowany czujnik płaczu oraz możliwość ładowania przez złącze USB.

Pozytywki, które zabierzesz wszędzie ze sobą

Kolorową, grającą zabawkę warto mieć przy dziecięcym łóżeczku, a także w wózku, nosidełku i podręcznej torbie. Jeśli chcesz zająć uwagę dziecka na dłużej, idealnie sprawdzi się sensoryczny muchomor, który zachwyca kolorami i wygrywa przyjemne melodie. Natomiast doskonałym pomysłem na prezent dla nowonarodzonego malucha będą przepięknie wykonane pluszowe pozytywki z kolekcji Meiya&Alvin, dostępne w wersji dla chłopca oraz dla dziewczynki

Filtry

Cena:

78,00 zł - 390,00 zł

Producent:

56 produktów w tej kategorii

56 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password