Strzałka

Pchacze

Pierwsze próby wstawania i samodzielne, nieporadne kroki to niepowtarzalna, urocza chwila, która na długo zostaje w pamięci dumnych rodziców. By pomóc w prawidłowym rozwoju i ośmielić malucha do radosnego odkrywania otaczającego go środowiska, warto sięgnąć po kolorowe jeździki i pchacze. 

Pchacze - nauka samodzielnego chodzenia: naturalnie i zdrowo

Podstawową zaletą pchaczy jest to, że nie upośledzają one procesów rozwojowych ani nie narażają na wady postawy. Proces nauki samodzielnego chodzenia przebiega stopniowo, dając czas małemu ciału na przygotowanie się na opanowanie tej trudnej umiejętności. Maluch uczy się najpierw wstawać i utrzymywać równowagę, opierając się na pchaczu. Dbając o zaangażowanie i odpowiednie napięcie mięśni, a także ciągle ucząc się prawidłowego upadania i podnoszenia się, dziecko naturalnie dojrzewa do momentu, gdy zaczyna robić pierwsze kroki. Wypracowana siła i koordynacja pozwala smykowi wraz z pchaczem na naukę prawidłowej, naprzemiennej pracy nóg. Pchacze stymulują rozwój dziecka, będąc bezpieczną pomocą w nauce samodzielnego chodzenia, zachęcając do coraz odważniejszego przemieszczania się. 

Pchacze pełne niespodzianek - pierwsze kroki i doskonała zabawa

Ze względu na ogromny wybór pchaczy i jeździków można je z łatwością dostosować do zainteresowań malucha. Dzieci z naturalną dla siebie ciekawością i zapałem, cieszą się z możliwości odkrywania nowych kształtów, kolorów i dźwięków. Oryginalne modele o uroczej, dziecięcej grafice i pełne dodatkowych atrakcji jak Mellisa&Doug doskonale stymulują rozwój dziecka, dając różne możliwości zabawy. Sortery, obracane przesuwne elementy, a nawet mały, jeżdżący warsztat od Jonad pełen śrubek i narzędzi, zachęca smyka do różnorodnych aktywności, które doskonale rozwijają wyobraźnię i małą motorykę.

Wózki pchacze - pojemnik na ukochane zabawki!

Wykonane z drewna, odpowiednio ciężkie, stabilne i trwałe wózki to bardzo popularny wybór. Wózki-pchacze Little Dutch zachwycą maluszki swoimi pięknymi kolorami i drewnianymi klockami, z których można stworzyć dziecięce, wesołe konstrukcje. A gdy zabawa z klockami się znudzi, pojemna skrzynia może pomieścić pluszaki lub inne inne dziecięce skarby i służyć do ich przewożenia.

Jeździki - by zabawa nie miała końca!

Bardzo ciekawą propozycją są jeździki pchacze. Dziecko nie tylko może uczyć się chodzić, pchając zabawkę przed sobą, ale też może na niej siedzieć, ćwiczyć nóżki i odpychać się od podłogi. To doskonała forma zabawy, która pozwala maluchowi szybko i przyjemnie się przemieszczać. Wesoły jeździk hipopotam z kolorowymi klockami od Land of B. nie tylko wyróżnia się uroczym designem, ale też dostarcza dodatkowe atrakcje efektami dźwiękowymi oraz świetlnymi. Innowacyjna, lekka i wielofunkcyjna konstrukcja My First cieszy długimi miesiącami maluszka, rosnąć i zmieniając się razem z nim.

Filtry

Cena:

198,00 zł - 399,00 zł

Producent:

20 produktów w tej kategorii

20 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password