Strzałka

Lampki i projektory

Projektory i lampki dla dzieci posiadają wiele zastosowań. Używa się ich głównie wieczorem, aby maluch mógł lepiej i szybciej zasnąć. Na rynku są do wyboru lampki o przeróżnych konstrukcjach - mogą wyświetlać obrazy, opowiadać historie, a nawet puszczać kołysanki. Wybierz najlepszy produkt dla swojemu maluszka! 

Lampki z projektorem - nocni opiekunowie Twojego dziecka

Każdy z nas wie, że ciemność i cisza, które zapadają po zmroku mogą być niepokojące lub wzbudzać poczucie strachu. Dzieci odczuwają te emocje jeszcze silniej. Ich wyobraźnia pracuje na wysokich obrotach podkręcając lęk przed zaśnięciem. Warto zapewnić swojemu dziecku optymalne i bezpieczne warunki do spokojnego zaśnięcia. Lampki nocne dla niemowląt to idealne rozwiązanie w tego typu sytuacjach. Te proste przedmioty dają dziecku pewność, że ktoś nad nimi czuwa. Taka lampka lekko rozświetli mrok, a wbudowany projektor wyświetli na ścianie lub suficie ulubione kształty, np. gwiazdki lub zwierzątka. 

Jak wybrać lampki nocne dla dzieci?

Lampki i projektory dla dzieci są dostępne w różnych wersjach. Podczas wyboru najpierw warto zwrócić uwagę na kolor, jaki wyświetla lampka. Barwa światła ma ogromne znaczenie. Niebieska potrafi pobudzić dziecko. Natomiast czerwona lub pomarańczowa ułatwia zasypianie.

Wiele lampek i projektorów zawiera dodatkowe funkcje, takie jak timer. Jeśli włączasz urządzenia na noc, warto ustawić konkretny czas działania. Wówczas urządzenie samo się wyłączy. To bardzo dobry sposób na oszczędzenie energii. 

Wiele lampek posiada również wbudowany głośnik, na przykład lampka Alilo. To interaktywna zabawka, lampka i odtwarzacz muzyki w jednym. Potrafi opowiadać bajki i puszczać spokojną muzykę, aby dziecko łatwiej zasnęło. Oprócz tego jest wykonana z solidnego materiału. Silikonowe lampki nocne są bezpieczne, wytrzymałe i w pełni zdrowe dla maluchów. 

Sprawdź, jakie lampki i projektory przygotowaliśmy dla Was w naszym sklepie!

Filtry

Cena:

59,00 zł - 390,00 zł

Producent:

37 produktów w tej kategorii

37 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password