Strzałka

Smoczki, zawieszki do smoczków

Już od pierwszych dni życia noworodki odczuwają ogromną potrzebę ssania. Odruch ten jest całkowicie naturalny. Ssanie przynosi dziecku poczucie bezpieczeństwa i wpływa na nie uspokajająco. Podczas ssania obniża się ciśnienie krwi, a tętno spowalnia, co powoduje wyciszenie i zrelaksowanie maluszka. Nie zawsze jest możliwość, aby dziecko ssało pierś mamy, dlatego z pomocą przychodzą smoczki dla niemowląt. 

Smoczki kauczukowe i silikonowe dla dzieci

Obecnie na rynku jest ogromny wybór przeróżnych smoczków uspakajających dla dzieci i niemowląt. Najczęściej wybierane przez mamy i najchętniej akceptowane przez maluszki to duńskie smoczki kauczukowe Bibs. Stworzone zostały z naturalnego kauczuku, są elastyczne i całkowicie naturalne. Dodatkowo są zaprojektowane w taki sposób, aby tarcza smoczka kauczukowego podczas ssania nie dotykała buzi maluszka, dzięki czemu nie powodują odparzeń. Dodatkową ich zaletą jest stylowy i wyjątkowy design, inspirowany stylem vintage, który pokochały mamy na całym świecie. Nie wszystkie dzieci akceptują kauczukowe smoczki, dlatego Bibs stworzył niedawno smoczki z silikonu. Te smoczki silikonowe dla noworodka, podobnie jak kauczukowe, cieszą się ogromną popularnością. Wszystkie smoczki Bibs dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej. Zarówno zwolennicy stonowanych i pastelowych kolorów znajdą tu ogromny wybór delikatnych barw, jak i miłośnicy żywych kolorów mają w czym wybierać. Jeżeli okrągłe smoczki dla dzieci nie przypadły do Twojego gustu, w naszym sklepie znajdziesz inne, o tradycyjnym wyglądzie smoczki anatomiczne Suavinex oraz Elodie Details.

Drewniane zawieszki do smoczków 

Bardzo często zdarza się, że dzieci wypluwają smoczek albo wypada im np. podczas snu. Aby utrzymać go w czystości i uniknąć ciągłego spadania na ziemię, z pomocą przychodzą zawieszki do smoczków. Koralikowe zawieszki do smoczków wykonane z drewna i silikonu od marki Mushie, mogą pełnić także funkcję gryzaka. Dużą popularnością cieszą się również zawieszki wykonane z mięciutkich i przyjemnych materiałów, w formie uroczego warkoczyka lub w formie prostej tasiemki.

Filtry

Cena:

14,00 zł - 115,00 zł

Producent:

277 produktów w tej kategorii

277 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password