Strzałka

Zabawki dla niemowląt

Zabawa dla niemowlaka to nieodłączny element rozwoju dziecka. To właśnie podczas zabawy nasz maluszek ćwiczy koordynację ruchową, pobudza swoją wyobraźnię oraz rozwija mięśnie. Pierwsze szumiące zabawki dla niemowląt powinny być odpowiednio dostosowane do wieku naszego maluszka, aby dać mu możliwość swobodnego i naturalnego rozwoju. Mądrze i odpowiednio dobrana zabawka pozwoli poznawać mu otaczający go świat, podczas wesołej i kreatywnej zabawy. 

Skandynawskie zabawki dla niemowląt

W naszym asortymencie posiadamy zabawki do wózka, kąpieli czy do łóżeczka dziecka. Jednym z pierwszych zabawek dla niemowlaka powinna być zdecydowanie karuzela do łóżeczka. Spokojnie kręcące się w rytm relaksującej melodii niewielki zabawki aktywizujące, z pewnością zaciekawią każdego maluszka. Doskonałym wyborem na pierwszą edukacyjną zabawkę dla niemowlęcia jest także mata do nauki i zabawy marek takich jak Quut czy Done by Deer. Mięciutka mata edukacyjna zadba o wygodę podczas pierwszych akrobacji oraz pierwszych prób samodzielnej zabawy. Wiszące, świecące i grające zabawki zachęcają do wyciągania rączek, chwytania ich, a także do przemieszczania się. Zabawy na macie świetnie wpływają na rozwój wzroku i rozwój mięśni. 

Zabawki dla niemowlaków na podróż i spacer

Aby umilić spacer czy podróż samochodem doskonale sprawdzą się różnego rodzaju zawieszki. Ciekawe kolory, faktury oraz dźwięki pomogą rozwijać koordynację wzrokowo ruchową, a także sprawią, że czas spędzony w wózku czy foteliku minie szybko i przyjemnie dla naszego maluszka, a także dla rodziców. Kiedy nasza pociecha zaczyna ząbkować na ratunek obolałym dziąsłom ruszają znane od pokoleń -  gryzaczki Mombella i Matchstick Monkey. Silikonowe, kauczukowe, drewniane gryzaki i smoczki dla niemowlaków  – wybór jest ogromny. Gryzaki nie tylko przynoszą ulgę podczas ząbkowania, ale są także świetną zabawką. 

Certyfikowane zabawki dla niemowląt

Wszystkie produkty w naszym asortymencie przechodzą wszystkie wymagane testy, zanim trafią w malutkie rączki Waszych pociech. Dbamy o to, by  w naszym sklepie znajdowały się produkty wszystkich topowych marek między innymi Jellycat, B.estFat Brain czy La Millou, uwielbianych przez dzieci i ich rodziców na całym świecie. 

Filtry

Cena:

10,00 zł - 999,00 zł

Producent:

791 produktów w tej kategorii

791 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password