Strzałka

Prześcieradła dla niemowląt

Wybór odpowiedniej pościeli dla dziecka należy traktować z szacunkiem. W łóżeczku lub w gondoli, przez kilka pierwszych miesięcy życia, maluch spędzać będzie ogromną ilość czasu. Dobre prześcieradło będzie odpowiadać za bezpieczeństwo maluszka, jak również za odpowiedni komfort snu. Polecamy Wam prześcieradła, jakie zebraliśmy dla Was, z myślą o tym, aby zapewnić każdemu dziecku maksimum troski i zdrowy, długi sen w gondoli.

Dobre prześcieradło dla malucha

Prześcieradła, które chcemy Wam zaoferować, to produkty wykonane w całości z naturalnych materiałów. Są one bezpieczne dla skóry malucha, nie wywołując żadnych podrażnień. To także produkty higieniczne, które są przyjemne w dotyku. Na uwagę zasługuje prześcieradło wykonane z bambusa, które jest antygrzybiczne, antyalergiczne oraz daje możliwość neutralizowania nieprzyjemnych zapachów, w upalne dni chłodzi, w zimne ogrzewa. A to tylko część z tego, co nasze prześcieradła są w stanie zapewnić. Bez trudu będziecie mogli ich używać w gondoli lub w małej kołysce.

Produkty przyjazne dla każdego dziecka

Każdy rodzic powinien zwrócić uwagę na to, aby pod uwagę wziąć nie tylko aspekt estetyczny. To także komfort i wygoda. W związku z tym postanowiliśmy zaoferować Wam produkty, które -m.in.  - wykonane są ze 100% bawełny. To także niezwykle delikatny muślin, który pozwala na swobodne założenie w dedykowanym miejscu.

Doskonale wiemy, że rodzice mają ogromne oczekiwania wobec produktów, które będą miały styczność z ich dzieckiem. Dlatego też postanowiliśmy wybrać tylko te produkty, których sami byśmy chcieli użytkować przy swoich maluchach. Polecamy Wam tylko te prześcieradła, jakie wykonane są z należytą dbałością, z atestowanych materiałów.

Filtry

Cena:

49,00 zł - 89,00 zł

Producent:

6 produktów w tej kategorii

6 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password