Strzałka

Inne

Klocki niejedno mają imię. Poznaj zabawki, które otworzą Twojemu dziecku drzwi nowych możliwości! Ich nietypowe kształty i typy mocowania zaskoczą każdego konesera dobrej zabawy. 

Klocki jeżyki

Klocki konstrukcyjne jeżyki to radocha dla każdego dziecka od 2. roku życia. Są masywne, a zarazem elastyczne i giętkie, dlatego są idealne dla małych rączek - łatwo je ze sobą łączyć. Ich kolczasta tekstura, nietypowe kształty, ruchome elementy i żywe kolory stymulują sensorykę, dlatego są świetną formą rozwoju poprzez zabawę. 

Klocki są bezpieczne (nie zawierają FTALANÓW ani BPA) i rekomendowane przez specjalistów do celów terapeutycznych.

Zabawka występuje w różnych wariantach - możesz zdecydować się na prostą wersję z geometrycznymi kształtami, albo wybrać klocki jeżyki z buźkami. Co więcej, oba zestawy można ze sobą łączyć, co pozwoli na dłuższą i ciekawszą zabawę!

Klocki magnetyczne

Opatentowane przez Alilo klocki magnetyczne dla dzieci przyciągają się do siebie i łączą, tworząc łatwe w budowie, stabilne konstrukcje - to wszystko dzięki wbudowanemu w elementy systemowi magnesów. Mają one różne kolory i kształty, a także nadrukowane obrazki, co zachęca do zabawy zarówno te nieco starsze, jak i mniejsze dzieci. Zabawa klockami magnetycznymi wspiera:

- stymulację dotykową,

- koordynację ręka-oko, 

- rozwój motoryki małej,

- rozwój sensoryczny,

- rozwój inteligencji matematycznej,

- kreatywność.


Klocki przyssawki

To nowatorski patent wśród klocków - giętkie elementy możesz łączyć ze sobą, a także przyczepiać do gładkich powierzchni, tworząc rozbudowane konstrukcje. 

Możliwość przyczepienia do lodówki, wanny czy szyby to wyjście poza ramy zwykłych klocków, co znacznie wpływa na rozwój mózgu i kreatywność dziecka, sprawiając mu przy okazji wiele radości! 

W trakcie rozłączania elementów wydobywa się przyjemny dla ucha odgłos strzelania, który wciągnie w wir wspaniałej zabawy zarówno dzieci, jak i dorosłych!

Klocki przyssawki Fat brain to zabawka odpowiednia dla dzieci od 3. roku życia, choć pod ścisłą kontrolą rodzica świetnie bawią się nią również mniejsze dzieci.

Nie daj nudzie porwać swojego dziecka - spraw mu zabawkę inną niż wszystkie. Nowe możliwości i pole do eksperymentowania pochłoną go na długie godziny i sprawią wiele przyjemności. Pamiętaj - zadowolenie dziecka to także satysfakcja i radość rodzica!

Filtry

Cena:

38,00 zł - 632,00 zł

Producent:

36 produktów w tej kategorii

36 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password