Strzałka

Poduszki, zagłówki

Sen jest bardzo ważny dla każdego człowieka, ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie oraz równowagę psychiczną. Dlatego warto zadbać o spokojny i komfortowy sen swojego maluszka już od pierwszych dni życia. Za jakość snu odpowiada wiele czynników, między innymi miejsce, w którym dziecko odpoczywa oraz pościel, której używa. Malutkie dzieci śpią zdecydowanie dłużej niż osoby dorosłe, dlatego tak ważny jest wybór odpowiedniej poduszki dla dziecka

Poduszki do spania dla dzieci

Poduszka dla maluszka powinna być przede wszystkim jak najbardziej płaska, aby dziecko się na niej nie zapadało. Bardzo ważne jest także wypełnienie takiej poduszki, najlepiej, aby było antyalergiczne i nie zbijało się podczas prania. Należy pamiętać, że małe dzieci bardzo często ulewają oraz ślinią się podczas ząbkowania, dlatego częste pranie jest nieuniknione. Materiał, z jakiego wykonana została poduszka do spania to również istotna sprawa. Odpowiedni i zdrowy materiał wpływa na komfort i jakość snu. 

Zagłówki do fotelika dziecięcego

W naszym sklepie znajdziesz ogromny wybór zagłówków do fotelików samochodowych — mniejsze i większe, gładkie oraz w najmodniejsze printy, tradycyjne oraz w przeróżnych kształtach. 

Dziecięce poduszki bambusowe i muślinowe

Urocze, welurowe dziecięce poduszki w kształcie misia od marki Sleepee posiadają na środku wgłębienie na głowę, które zapobiega spłaszczaniu główki oraz chroni przed wszelkimi uderzeniami. Ogromną popularnością cieszą się również poduszki bambusowe w kształcie świnki od polskiej marki La Millou. Idealnie sprawdzą się jako poduszka do wózka, a dla nieco starszych dzieci jako poduszka do spania. Ich wystające uszka i zakręcony ogonek zapewniają dzieciom świetną zabawę. Wszystkie poduszki muślinowe wykonane są z materiałów najwyżej jakości z ogromną starannością oraz posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty.

Filtry

Cena:

14,00 zł - 170,00 zł

Producent:

250 produktów w tej kategorii

250 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password