Strzałka

Zabawki sensoryczne

Wybór zabawek dla dziecka mógłby wydawać się błahą sprawą. Zewsząd atakują nas kolorowe przedmioty, miłe w dotyku misie i klocki w różnych kształtach. Jednak warto zadać sobie pytanie, czy zakupiona zabawka spełnia jeszcze jakieś zadanie poza zajęciem czasu dziecka? Do tego właśnie zostały stworzone zabawki sensoryczne - czyli wyjątkowe zabawki.

Rozwój dziecka na pierwszym miejscu

Zabawki sensoryczne spełniają wiele potrzebnych funkcji:

- wspierają rozwój dziecka,

- stymulują zmysły,

- rozwijają wyobraźnię.

Oprócz wyżej wymienionych są przede wszystkim bezpieczne w użyciu. Nasze zabawki zapewniają komfort nie tylko dziecku ale także i rodzicom. Bez obaw można dopasować przedmiot do wieku dziecka. Sensoryczne przedmioty mogą posłużyć już od pierwszych chwil życia. Świetnym przykładem takiej zabawki będzie  Aktywna spirala sensoryczna. Służy ona do stymulacji wzroku i dotyku dziecka, można ją łatwo przymocować do wózka, wyposażona jest w gryzak, a całość została wykonana z miękkiej i bezpiecznej tkaniny. Dzięki temu noworodek już od pierwszych tygodni życia może mieć kontakt z zabawkami.

Dla większych dzieci dobrym wyborem będą różnego rodzaju książeczki, szczególnie te z lusterkami i szeleszczącymi stronami. Książeczka Tęczowe niespodzianki to piękna, pierwsza lektura już dla dziecka od 6 miesiąca życia. Przygoda przeżyta dzięki doznaniom zmysłowym będzie dobrym wstępem do wzmożonego rozwoju dziecka. 

Dla małych fanów motoryzacji od pierwszych chwil warto zaopatrzyć się w samochodziki, ale nie zwykłe - sensoryczne! Tak, autko dla dziecka również może pomóc w jego rozwoju, szczególnie motoryki. Rubbabu jest lekki, bezpieczny i zmieści się w dłoni malucha. 

Bezpieczeństwo

Wszystkie zabawki tworzone są z największą starannością, by zapewnić bezpieczeństwo użytkownikowi. Przyjazny materiał każdego produktu chroni przed otarciami i skaleczeniami. Wysokiej jakości materiały użyte do produkty sprawiają, że zabawki są trwałe, starczają na długi okres, a niektóre można dezynfekować nawet myjąc w zmywarce. Ochrona i bezpieczeństwo dziecka podczas zabawy to nasz priorytet.

Filtry

Cena:

26,00 zł - 440,00 zł

Producent:

184 produktów w tej kategorii

184 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password