Strzałka

Kocyki dla niemowląt

Kocyk to nieodłączny element dzieciństwa. Ten mały, ale niepozorny przedmiot może stać się również przyjacielem na całe życie małego dziecka. Poznajcie kocyki, które oferujemy w naszym sklepie. Każdy maluch będzie z nich mógł z nich korzystać przez cały dzień - nie tylko podczas spania, ale również w momencie zabawy.

Jaki kocyk dla malucha?

Jeżeli przygotowujecie się do zakupu wiosenno-letniego kocyka dla dziecka, spójrzcie na nasze bambusowe produkty. Doskonale sprawdzą się one jako otulacze podczas wiosennych spacerków. Dziecko śpiące pod nim na pewno nie będzie się nadmiernie pocić. Do tego jest to materiał naturalny, w 100% biodegradowalny.

Jesienią lub zimą przydadzą się koce wykonane z przyjemnej w dotyku wełny, które również otrzymacie u nas w różnych odcieniach. Pamiętajcie o tym, że wszystkie produkty prezentowane w tej kategorii, wykonane są z materiałów bezpiecznych dla małego dziecka. Kocyki są miękkie oraz antyalergiczne.

Kocyki sprawdzać się będą nie tylko na dworze, ale również w domach. Nie można bowiem zapomnieć o tym, że są one w stanie stanowić idealne zastępstwo dla pościeli. W ciągu dnia, podczas drzemki, będzie można korzystać z kocyków, jakie u nas otrzymacie.

Różne funkcje kocyków dla niemowląt

Decydując się na zakup kocyka, rodzic nie może zapomnieć o tym, że będzie to element, jaki pełnić będzie różne funkcje. To nie tylko przykrycie dla malucha podczas drzemki. Nie raz i nie dwa pełnić będzie on rolę maty do zabawy, oddzielając malucha od zimnej podłogi, zapewniając mu bezpieczną strefę.

U nas otrzymacie kocyki o różnej grubości, które bez trudu będziecie mogli dopasować do warunków mieszkaniowych. Zwróćcie uwagę także na to, że wykonane są one z elastycznych materiałów, jakie bez trudu będą w stanie dopasować się do kształtu ciała małego człowieka podczas drzemki.

Filtry

Cena:

129,00 zł - 280,00 zł

Producent:

51 produktów w tej kategorii

51 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password