Strzałka

Pokój maluszka

Lampki nocne to niezbędna część wyposażenia każdego pokoiku dziecięcego. Już od pierwszych dni życia maluszka posłuży jako delikatne oświetlenie podczas nocnego wstawania i karmienia. Będzie dawała delikatne światło, aby rodzic bez problemu mógł nakarmić lub przewinąć maleństwo nie rozbudzając go.

Lampki nocne dla dzieci

Lampki nocne z delikatnym światłem świetnie sprawdzą się również podczas usypiania. Szumiące misie i króliczki z lampką Moonie, które są jednocześnie przytulanką, lampką oraz szumisiem to must have każdej wyprawki. Kojące dźwięki i melodie pomogą wyciszyć się, uspokoić i zasnąć. 

Silikonowe lampki nocne

Silikonowe lampki Innogio to również nasz bestseller. Znajdziesz tam słodkiego kotka, pieska, króliczka, myszkę, misia pandę, zabawną lamę, jednorożca, łabędzia, a także pingwinka i dinozaura. Wszystkie te lampki nocne są wykonane z miękkiego silikonu, dlatego są całkowicie bezpieczne podczas użytkowania nawet przez najmniejsze dzieci. Dzięki temu, że ładowane są za pomocą kabla USB, dziecko może zabrać ją ze sobą wszędzie. Nocne wędrówki do łazienki czy do sypialni rodziców nie będą już straszne ze świecącym przyjacielem pod pachą. Możliwość przytulania ich daje maluchom poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Te urocze silikonowe lampki dodatkowo świecą na kilka  kolorów, co daje ogromną frajdę. W naszym asortymencie dostępne są również lampki nocne z projektorem, czujnikiem ruchu oraz regulacją światła

Filtry

Cena:

21,00 zł - 650,00 zł

Producent:

91 produktów w tej kategorii

91 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password