Strzałka

Przewijaki do domu

W domu każdych młodych rodziców powinien znaleźć się przewijak, który ułatwi codzienną higienę i zabiegi kosmetyczne. Choć dla wielu jest to zupełnie niepotrzebny sprzęt, to w przypadku kobiet, które mają problem z kręgosłupem, staje się wybawieniem. Przewijaki usytuowane na odpowiedniej wysokości potrafią odciążyć kręgosłup i ułatwić zajmowanie się maluszkiem.

Jaki przewijak wybrać?

Kupno przewijaka powinno być uzależnione od własnych preferencji i oczekiwań w stosunku do danego sprzętu. Najpopularniejszym wyborem rodziców są przewijaki, które można umieścić na w łóżeczku małego dziecka. W ten sposób już po przebudzeniu można maluszka położyć na przewijaku i przebrać lub zmienić pieluszkę. Wygodną alternatywą są również specjalne wielofunkcyjne stojaki, które mogą służyć jako stojaki pod wanienkę, a gdy nie jest ona potrzebna, będą służyły jako stojak na przewijak. To rozwiązanie jest dla osób, które dysponują sporą ilością miejsca w mieszkaniu. 

Przewijak z wysuwanymi tackami

Ogromnym ułatwieniem w opiece nad dzieckiem są produkty, które przewidują przechowywanie różnych akcesoriów dla dzieci. W tym przypadku doskonale sprawdzi się wielofunkcyjny przewijak marki Beaba, który jest fantastycznym rozwiązaniem do małych pomieszczeń. Lekki i poręczny przewijak można umieścić na komodzie, łóżeczku, a także na stojaku. Dodatkowe wysuwane tacki umożliwią łatwe przechowywanie akcesoriów potrzebnych do pielęgnacji małego człowieka.

Wybierz sobie jak dostosowany do twoich wymagań

Nasz sklep internetowy oferuje sprzedaż różnego rodzaju przewijaków, które sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Do najpopularniejszych należą:

1. Done by deer przewijak dreamy dots powder,

2. Beaba przewijak camele'o light mist,

3. Done by deer przewijak raffi blue.

Oprócz wyżej wymienionych przewijaków w ofercie znaleźć można również inne ciekawe produkty, takie jak stelaże do przewijaków i wanienek, które z pewnością ułatwią opiekę nad małym dzieckiem. Nie zwlekaj i już teraz zapoznaj się z naszym asortymentem!

Filtry

Cena:

188,00 zł - 316,00 zł

Producent:

4 produktów w tej kategorii

4 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password