Strzałka

Kołyski dla niemowląt

Rodzice dzielą się na zwolenników łóżeczek dla dzieci lub kołysek. Oba rozwiązania są dobre, jednak kołyska dla niemowlaka posiada dodatkowe zalety. Oprócz tego stanowi niezwykle funkcjonalny, jak i ładny dodatek do dziecięcego pokoju.

Spokój i bezpieczeństwo w każdym domu

Kołyska dla niemowlaka powinna spełniać kilka warunków. Najważniejszymi z nich są: wygoda, bezpieczeństwo i funkcjonalność. 

Komfort dziecka to gwarancja szybkiego uspokojenia maleństwa, lepszego snu oraz pozytywnych skojarzeń. Nie bez znaczenia pozostaje materiał, z którego wykonany jest produkt. Kołyska dla niemowląt drewniana jest jednym z bardziej stabilnych i odpornych materiałów na rynku. Drewno to przede wszystkim surowiec naturalny, co podkreśla bezpieczeństwo użytkowania tego typu kołyski. Dobra kołyska dla dziecka to również możliwość zabrania jej w różne miejsca oraz łatwość w czyszczeniu. Na szczególną uwagę zasługują kołyski podwieszane. Zapewniają one większą mobilność i elegancki wygląd.

W elemele.com.pl znajdziesz kołyski, które spełniają wszystkie powyższe warunki. Oprócz tego są stylowe i uniwersalne. Dzięki temu pasują do każdego typu aranżacji.  Wybierz kołyskę, która najlepiej ukoi Twojego malucha!

Kosz Mojżesz - stabilność i jakość

Kosz Mojżesz dla dziecka to świetne rozwiązanie do spania na pierwsze 6 miesięcy życia malucha. Jest to typ kołyski zabudowanej na stojaku, którą można ustawić blisko łóżka rodziców. Dzięki temu, opiekun ma możliwość czuwania nad bezpieczeństwem niemowlęcia i wygodnego karmienia przez całą noc. Kosze Mojżesza są polecane przez rodziców, jak i specjalistów. Posiadają wiele funkcjonalnych zalet, są bezpieczne i przytulne dla dziecka oraz pięknie zaprojektowane. Sprawdź, jakie kosze przygotowaliśmy dla Was w naszym sklepie!

Filtry

Cena:

214,00 zł - 803,00 zł

Producent:

7 produktów w tej kategorii

7 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password