Strzałka

Zabawa i rozwój noworodka

Maluszek w pierwszych tygodniach życia nie potrafi nic chwycić w swoje malutkie rączki, ale za to potrafi reagować już na dźwięki oraz niektóre obrazy. Dlatego najlepsze zabawki dla niemowląt to takie, które będą pobudzały zmysły wzroku, słuchu oraz dotyku. 

Zabawki wspierające rozwój noworodka

Zabawką do rozwoju noworodka, która z pewnością zainteresuje takiego malucha to karuzela do łóżeczka. Kręcące się zabawki w rytm przyjemnej melodii zaciekawią maluszka, a z czasem zachęcą go do wyciągania rączek. Przepiękne drewniane karuzele do łożeczka od marki Little Dutch prezentują się wspaniale w każdym dziecięcym pokoiku. Delikatna i stonowana kolorystyka oraz prostota wykonania sprawiają, że pasują do każdego wnętrza. Naszą kolejną propozycją są maty edukacyjne. Mięciutka i przyjemna w dotyku mata jest nie tylko bezpiecznym miejscem do odpoczynku dla Twojej pociechy, ale z czasem stanie się stanowiskiem do pierwszych zabaw i akrobacji. Wiszące zabawki na początku będą po prostu bacznie obserwowane, ale z czasem pojawią się pierwszy próby ich chwytania.

Książki kontrastowe do rozwoju noworodków

Fajnym pomysłem są również książeczki kontrastowe dla niemowląt, które możemy rozkładać w zasięgu wzroku dziecka. Kontrastowe kolory takie jak biel, czerń i czerwień są to barwy, które niemowlę widzi najwyraźniej.

Wśród pierwszych zabawek nie może oczywiście zabraknąć wszelkiego rodzaju zawieszek do wózka, grzechotek oraz piszczałek. Wszystko co wydaje dźwięki jest bardzo atrakcyjne dla tak małego dziecka. 

Filtry

Cena:

32,00 zł - 999,00 zł

Producent:

198 produktów w tej kategorii

198 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password