Strzałka

Otulacze do fotelika

Poszukujesz komfortowego rozwiązania, które zapewni Twojemu dziecku bezpieczeństwo i ciepło podczas jazdy samochodem? Otulacz do fotelika na zimę doceni każdy, kto podróżuje z maluszkiem w samochodzie w trakcie niskich temperatur.


Czym są otulacze do fotelika?

Otulacz do fotelika samochodowego ma za zadanie pełnić funkcję kurtki lub kombinezonu dziecięcego przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa w trakcie podróży maluszka. Mają takie same działanie jak śpiworki dla dzieci do fotelików samochodowych, jednak różnią się nieco wyglądem i sposobem zapinania.

Takie otulacze przypominają typowy rożek dla dzieci, jednak posiadają pewien bardzo istotny element, który sprawia, że jest on doceniany przez wielu rodziców i opiekunów. O czym mowa? O systemie otworów na pasy bezpieczeństwa, dzięki któremu owiniesz dziecko, kiedy pasy już są zapięte!Dlaczego to takie ważne?

Pasy, które po zapięciu ściśle przylegają do ciała dziecka stanowią największą ochronę w trakcie wypadków. Ewentualne luzy mogłyby spowodować wyślizgnięcie się dziecka w momencie uderzenia. Takie luzy wynikać mogą z nieodpowiedniego dociągnięcia pasów, ale także ze źle dobranej odzieży ochronnej. 

Puchowa kurtka lub kombinezon w momencie docisku zmniejszają swoją objętość. To samo dzieje się w momencie wypadku, co może skutkować poważnymi konsekwencjami. Otulacze dla dzieci sprawiają, że tej niebezpiecznej warstwy po prostu nie ma. 


Jakie otulacze do fotelika wybrać?

W Ele mele znajdziesz wyselekcjonowane, wysokiej jakości produkty, które sprawią, że podróż Twojego dziecka będzie bezpieczna. 

Jednym z wyborów są otulacze-kocyki firmy La millou. Paleta barw i niezliczona ilość wzorów przyprawi o zawrót głowy każdą mamę dbającą również o wrażenia wizualne. 

Nasza oferta to także kocyki do fotelika Babysteps. Będą odpowiednie dla dzieci od pierwszego dnia życia aż do 18 miesięcy.

Wygodne i szybkie zapięcie na rzep, a także ściągany kapturek to niewątpliwe atuty otulaczy do fotelika producenta Pink no More.

Postaw na komfort i wygodę Twojego dziecka -  zaoszczędź sobie nerwów związanych z misternym zakładaniem wielu warstw ubrań, które i tak nie są najbezpieczniejszą opcją. Zdecyduj się na produkt, który docenisz już od pierwszego użycia!

Filtry

Cena:

198,00 zł - 349,00 zł

Producent:

31 produktów w tej kategorii

31 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password