Strzałka

Akcesoria do jedzenia i picia dla dzieci

Nauka samodzielnego jedzenia i picia to bardzo ważny moment zarówno w życiu dziecka jak i rodzica. Ten etap często kojarzony jest z posiłkiem znajdującym się wszędzie: na dziecku, na krzesełku i na podłodze. Dzięki odpowiednim akcesoriom dla dzieci można ten etap nieco ułatwić i umilić. Marka B.Box tworzy rewelacyjne akcesoria do jedzenia i picia, które zostały zaprojektowane w taki sposób, aby pomagać maluszkom i rodzicom w codziennym funkcjonowaniu. 

Akcesoria do jedzenia dla dzieci

W naszym sklepie znajdziesz wszystkie potrzebne produkty - kubki niekapki, pierwsze sztućce, miseczki dla dzieci, talerzyki do jedzenia, śliniaki dla dziecka, gryzaki do podawania pokarmów, termosy oraz butelki termiczne. Dzięki ciekawej i żywej kolorystyce przyciągają uwagę dziecka i sprawiają, że maluszek chętniej sięga po jedzenie. 

Akcesoria do picia dla dzieci

Niewątpliwie bestsellerowym produktem tej marki jest innowacyjny bidon niekapek ze słomką, który dzięki specjalnej uszczelce nie przecieka i jest w 100% szczelny. Dodatkowo słomka wyposażona jest w specjalny obciążnik, który sprawia, że słomka porusza się wraz z napojem. Dużym plusem jest również możliwość wymiany rurki oraz części zapasowych, np. uszczelki. Dla starszych dzieci rewelacyjnie sprawdzą się tritanowe butelki ze słomką lub ustnikiem.

Kolejną hitową marką w naszym sklepie jest duńska marka Done by deer, tworząca produkty do jedzenia i picia w przepięknej i stonowanej kolorystyce z motywem zwierząt. Naczynia i akcesoria obiadowe tej marki cieszą się ogromną popularnością wśród rodziców. Wykonane są z melaminy, która jest bardzo łatwa w utrzymaniu czystości i dużo trwalsza od zwykłego plastiku lub z silikonu. Akcesoria silikonowe są elastyczne i bardzo trwałe, dlatego nawet przy upadku z dużej wysokości nie ulegną zniszczeniu.

Wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie stworzone zostały z materiałów najwyższej jakości i są całkowicie bezpieczne. Zostały zaprojektowane w taki sposób, aby małe rączki bez problemu poradziły sobie na nowym etapie, jakim jest nauka samodzielnego jedzenia. 

Filtry

Cena:

54,00 zł - 80,00 zł

Producent:

705 produktów w tej kategorii

705 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password