Strzałka

Dekoracje

Pokój dziecięcy to wyjątkowe miejsce - to właśnie w nim będzie dojrzewał młody człowiek. Właśnie dlatego dekoracje i dodatki to tylko część przygotowań. Warto przemyśleć, jakie elementy zadbają o prawidłowy rozwój i kreatywną, twórczą zabawę. Szeroka gama produktów w naszej ofercie, gwarantuje uzupełnienie każdego z najważniejszych obszarów.

Dekoracje do pokoju dziecka

W naszym sklepie stawiamy przede wszystkim na twórczość, kreatywność i rozwój. Dlatego w naszym sklepie internetowym można znaleźć elementy łączące przyjemne z pożytecznym. 

Dekoracje, do używania przez dziecko :- miarki wzrostu w postaci zwierząt,
- poduszki z elementami nieba i kosmosu,
- plakaty z alfabetem,
- naklejki na sufit świecące w ciemności, w kształcie gwiazdek i planet,
- zwierzątka na biegunach z różnymi wzorami i kolorami.Jakie są korzyści z używania ciekawych i rozwojowych dekoracji?Dziecko na każdym kroku poznaje otaczający świat. Bada i nazywa kolory, sprawdza różne materiały i uczy się do czego służą poszczególne elementy. Dopasowane dekoracje cieszą oko rodziców ale pozwalają w oryginalny sposób, pokazywać dziecku nowe rzeczy.

Już od pierwszych miesięcy życia, maluch patrzy, próbuje dotykać i określać materiały wokół. Posiadanie własnego namiotu z poduszkami ulubionych zwierząt, lub ulubiona huśtawka, która spełnia wszystkie warunki bezpieczeństwa. Każdy element może być uzupełnieniem wnętrza i okazją do nauki i rozwoju.

Oprócz wartości dla dziecka, rodzic chce dbać o ich jakość, wykonanie i trwałość. Dlatego staramy się aby wszystko, co znajduje się na stronie, spełniało te wymogi. Do najważniejszych i charakterystycznych cech, należą :

- ręcznie szyte poduszki, z najwyższej jakości materiałów,
- antyalergiczne, oddychające wypełnienia,
- gwarancja bezpieczeństwa i wysokiej jakości,
- dbałość o szczegóły,
- kolory i materiały odpowiednio wpływające na rozwój,
- stonowana i przyjazna dla oka kolorystyka,
- łatwa montowalność w przypadku huśtawek czy karuzel.

Filtry

Cena:

21,00 zł - 650,00 zł

Producent:

44 produktów w tej kategorii

44 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password