Strzałka

Układanki

Najmłodsze lata dziecka są najważniejsze dla jego rozwoju. Układanki to zabawki wspomagające proces dorastania, a przy tym są dla malucha ciekawą formą zabawy. Rozwijają pamięć i spostrzegawczość, do tego ćwiczą zdolność kombinowania. W naszym sklepie oferujemy zróżnicowane układanki, wszystkie dopasowane do konkretnych upodobań dziecka. Zabawki te są zajmującą rozrywką dla każdego brzdąca, pozwalającą mu spędzić czas przy czynności dającej owocne efekty w bliskiej przyszłości.

Rodzaje układanek

Oferta naszego sklepu Elemele obejmuje układanki różnych rodzajów. Są to układanki magnetyczne i drewniane. Niektóre z nich stworzone na wzór puzzli mogą zostać potraktowane jako bardzo dobre wprowadzenie do rozbudzenia w dziecku miłości wobec tego rodzaju rozrywki. Inne układanki, kolorowe i przyjmujące na przykład kształty zwierząt, są niemniej atrakcyjne dla wszystkich najmłodszych. Jedne i drugie są produkowane przez między innymi dostępne u nas topowe firmy, takie jak Janod, Little Dutch, Melissa and Doug czy Djeco.

Układanka namiot

W naszym asortymencie znaleźć można również niecodzienną formę układanki. Jest to szkielet namiotu, który dziecko będzie mogło zbudować samodzielnie. Dzięki wielkości produktu zabawka może pełnić funkcję prawdziwego namiotu do zabawy. Po skończeniu układania wystarczy jedynie narzucić koc na szkielet, a nasza pociecha zyska miłą kryjówkę. Układanka namiot jest odpowiednia dla każdego dziecka, zdecydowanie wspomaga rozwijanie wyobraźni.

Układanki w sklepie Elemele

Układanki dostępne w ofercie naszego sklepu są proporcjonalnie zróżnicowane pod względem ceny i wyglądu. Każda z nich jest jednak wysokojakościowym produktem, sprzedawanym przez nas z chęcią zadowolenia naszych klientów. Różnorodność pozwala także klientom dopasować dane układanki do aktualnych potrzeb swoich dzieci.

Filtry

Cena:

29,00 zł - 235,00 zł

Producent:

117 produktów w tej kategorii

117 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password