Strzałka

Szczotki do włosów dla niemowląt

Niemowlęta nie mają dużo włosów. Mimo to, warto czesać główkę maleństwu. Chociażby dla masażu skóry, który ma działanie odprężające oraz zdrowotne. Dlatego wiele osób uważa, że szczotka do włosów dla niemowląt to obowiązkowe wyposażenie dziecięcej kosmetyczki. 

Daj swojemu maluchowi odrobinę relaksu!

Niemowlęta mają również swoje zmartwienia. Potrzebują zatem wiele uwagi, ciepła, a przede wszystkim dotyku. Delikatny masaż skóry główki może się okazać bardzo odprężający dla Twojego malucha. Masaż skóry głowy u niemowlęcia pobudza także krążenie. Ma zatem bezpośrednie działanie zdrowotne. Warto jednak wspomnieć, że najważniejszą zaletą masażu malucha jest pogłębianie relacji z rodzicem. Dzięki regularnemu dotykowi, niemowlę odczuwa bezpieczeństwo i odprężenie. Zaczyna kojarzyć Twoją obecność i dotyk z czymś przyjemnym oraz opiekuńczym.

Aby wykonać masaż główki warto wyposażyć się w specjalną szczotkę do włosów dla niemowląt. Takie szczotki wykonane są zwykle z naturalnego włosia. Dzięki temu są miękkie i nie zostawiają podrażnień na skórze dziecka. 

Sprawdź, jakie szczotki dla niemowląt mamy w naszej ofercie!

Jaką szczotkę wybrać dla dziecka?

Skóra dziecka jest niezwykle wrażliwa. Podatność na podrażnienia dotyczy także skóry głowy. Wybór odpowiedniej szczotki do włosów dla niemowlęcia nie jest zatem łatwy. Na co więc zwrócić uwagę?

Po pierwsze, szczotka powinna być wykonana z delikatnego, naturalnego materiału. W naszym sklepie znajdziesz wiele szczotek z włosia koziego lub z włosia dzika. Tego typu produkty zapewniają Twojemu dziecku komfort oraz bezpieczeństwo. Po drugie, warto zwrócić uwagę na wzór szczotki. Im bardziej atrakcyjny, tym większe prawdopodobieństwo, że spodoba się maluchowi. A przecież Jego zdanie liczy się najbardziej, prawda?

Niektóre szczotki do włosów są sprzedawane w zestawie z grzebykiem dla niemowląt. Zwróć uwagę, czy grzebień ma zaokrąglone ząbki. Unikniesz dodatkowych podrażnień i zadrapań na delikatnej skórze maleństwa. 

Ciesz z wzajemnej bliskości! Wybierz najlepszą szczotkę do włosów dla swojego dziecka!

Filtry

Cena:

33,00 zł - 50,00 zł

Producent:

18 produktów w tej kategorii

18 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password