Strzałka

Zabawki drewniane

Z roku na rok zabawki drewniane cieszą się coraz większą popularnością. Rodzice coraz rzadziej kupują swoim pociechom zabawki zrobione z plastiku. Ogromną zaletą zabawek stworzonych z drewna jest ich trwałość. Dzięki swojej solidności taka zabawka nie będzie zabawką na chwilę, tylko posłuży naszym dzieciom przez wiele lat. Zabawka wykonana z drewna przy upadku nie pęknie i nie połamie się, tak jak to często zdarza w przypadku zabawek plastikowych. Dodatkowo nie posiada ostrych krawędzi, dlatego dziecko podczas zabawy nie zrobi sobie krzywdy. Jest też bardzo łatwa w utrzymaniu czystości – nie posiada wielu zakamarków, w których może gromadzić się brud.

Ekologiczne zabawki drewniane

Kolejną cechą, która powoduje, że rodzice coraz częściej rezygnują z zakupu zabawek plastikowych, jest to, że drewniane zabawki są w 100% ekologiczne. Pomalowane ekologicznymi farbami w żaden sposób nie zagrażają maluszkowi oraz środowisku. W naszym sklepie znajdziesz ogromny wybór zabawek wykonanych z drewna, które dopasowane są do każdej grupy wiekowej.

Zabawki drewniane edukacyjne

Przepiękne karuzele z kojącymi dźwiękami oraz pałąki z zawieszkami posłużą już od pierwszych dni życia. Dla ząbkującego szkraba zbawienny okaże się drewniany gryzaczek, który przyniesie ulgę obolałym dziąsłom. W pierwszych samodzielnych zabawach doskonale sprawdzą się tradycyjne klocki, sortery oraz układanki. Rozbrykanego kilkulatka z pewnością zachwyci drewniana kolejka, garaż z autkami albo narzędzia do majsterkowanie. Dziewczynki zaś chętnie ukołyszą swoją ukochaną lalę w wózeczku albo kołysce. Drewniany domek dla lalek, który można urozmaicać przepięknymi mebelkami to marzenie każdej małej kobietki. Ogromna drewniana kuchnia czy stragan z warzywami rewelacyjnie sprawdzi się jako prezent zarówno dla chłopca jak i dziewczynki. W naszym asortymencie zabawek drewnianych wyróżniamy następujących producentów - Little Dutch, MailegJanod i wiele innych. 

Filtry

Cena:

14,00 zł - 1 000,00 zł

Producent:

826 produktów w tej kategorii

826 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password