Strzałka

Instrumenty muzyczne dla dzieci

Już od pierwszych dni życia maluszki mają świetnie rozwinięty zmysł słuchu. Zaraz po urodzeniu reagują na głosy rodziców i na dźwięki z otaczającego go świata. Dlatego zabawki dźwiękowe budzą zawsze duże zainteresowanie nawet u najmniejszych dzieci.

Instrumenty muzyczne dla dzieci 

Instrumenty muzyczne drewniane w formie zabawek to rewelacyjna propozycja na zabawę– maluszek dzięki nim rozwija swoje zdolności i uczy się poczucia rytmu. Muzyka i poczucie rytmu mają bardzo ważny wpływ przy rozwoju słuchu i sprawności fizycznej. Najmniejsze maluszki będą zachwycone zabawkami w formie pianina dla dziecka – klawisze wydające dźwięki to rewelacyjna zabawa na długie godziny. Trąbka, gitara czy bębenek pozwoli maluszkowi przenieść się do świata muzyki. Wygrywanie swoich melodii i różnych rytmów to nie tylko ogromna frajda, ale przede wszystkim uczy dostrzegania procesów przyczynowo - skutkowych. 

Drewniane zabawki muzyczne 

W naszym asortymencie posiadamy ogromny wybór przepięknie wykonanych zabawek i instrumentów muzycznych zarówno dla maluszków, jak i dla starszaków. Wszystkie produkty są całkowicie bezpieczne dla dzieci, wykonane z najlepszych materiałów, dzięki czemu są bardzo trwałe i wytrzymałe marek takich jak E.bestFat Brain czy Djeco. Instrumenty muzyczne z drewna to świetny pomysł na prezent dla 3, 4, 5 i 6 latków

Filtry

Cena:

14,00 zł - 360,00 zł

Producent:

110 produktów w tej kategorii

110 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password