Strzałka

Gry

Gry planszowe, karciane i zręcznościowe są znane od wielu lat. Obecnie cieszą się ogromną popularnością i to nie tylko wśród dzieci. Tego rodzaju rozrywka sprawdza się zarówno dla młodszych, jak i starszych, a oferta zróżnicowanych gier jest niezwykle szeroka. Zainteresowani mogą wybierać spośród klasycznych planszówek, pudełek z kartami czy też kolorowych kości, lub nieco większych gier zręcznościowych.

Gry dla dzieci, imprezowe, strategiczne lub przygodowe — każdy znajdzie coś dla siebie

W ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się szeroki wybór różnego rodzaju gier. Fanom gier karcianych, które nie zajmują dużo przestrzeni i można zabrać ze sobą w dowolne miejsce, z pewnością spodobają się karcianki marki Muduko — Zero lub Gra pomyłek. Będą one doskonałą rozrywką dla dzieci i dorosłych.

Oprócz gier karcianych każdy niezależnie od wieku uwielbia gry zręcznościowe. Dla tych, którzy chcą, przy okazji grania się trochę poruszać polecamy grę w rzutki, a dla tych, którzy lubią nieco spokojniejsze gry, zadowoli ich znana i lubiana klasyczna jenga.

Gry to nie tylko sposób na zabawę, dzięki kreatywnym łamigłówkom, dzieci mogą łączyć rozrywkę z nauką, oraz rozwijać umiejętności liczenia. Mniejszym dzieciom ułatwią poznawanie świata zwierząt oraz przyrody, zaś w przypadku tych większych będą doskonałym wsparciem w trakcie nauki cyferek i literek. Dla młodzieży oraz dorosłych będą mobilizacją do rozwoju zręczności, kreatywności oraz doskonałym sposobem na relaks i wyciszenie.

Gry planszowe to doskonały pomysł na prezent

Gry planszowe, zręcznościowe, karciane będą dobrym pomysłem na prezent niezależnie od wieku obdarowanej osoby. Szeroki wybór tego asortymentu pozwala dostosować grę do wieku poszczególnej osoby, tak by, jak najbardziej zadowolić każdego. Dla malucha z pewnością sprawdzą się drewniane kamyki, czy zwierzątka, które można układać na różne sposoby, dla nieco większych polecane są łamigłówki i gry karciane a dla tych zdecydowanie starszych sprawdzą się gry strategiczne i logiczne. Z pewnością będzie to doskonała rozrywka dla całej rodziny.

Jaką grę planszową wybrać?

Stając przed wyborem planszówki, warto zastanowić się, czy chcemy ją kupić dla siebie, czy kogoś obdarować. Następnym kryterium przy tego rodzaju wyborze jest wiek. Inna gra sprawdzi się dla kilkulatka, inna dla nastolatka a inna dla osoby dorosłej. Dodatkowo zaczynając przygodę z grami planszowymi, koniecznie trzeba pomyśleć, jaka gra nas interesuje, czy ma to być gra podróżnicza, z aspektem wojennym, historyczna czy karciana. Znając odpowiedzi na te pytania warto wyfiltrować interesujące nas oferty.

Jeśli zaś nadal nie wiesz jakiej gry poszukujesz, koniecznie zapoznaj się z asortymentem naszego sklepu internetowego, z pewnością coś Ci wpadnie w oko!

Filtry

Cena:

14,00 zł - 356,00 zł

Producent:

141 produktów w tej kategorii

141 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password