Strzałka

18 m+

Dziecku, które ukończyło 18 miesięcy można zaproponować szeroki wachlarz zabawek, dzięki którym będzie mogło poszerzać swoje umiejętności. Zabawki dla półtorarocznego dziecka stają się coraz bardziej zaawansowane, umożliwiając odgrywanie ról oraz doskonalenie zdolności motorycznych i poznawczych. 

Najlepsze zabawki dla dzieci 18m+

W tej kategorii dostępny jest szeroki wybór lalek z serii Miniland. Są one bardzo realistycznie wykonane i wyglądem przypominają żywe bobasy. Tego typu lalki ucieszą zarówno dziewczynki, jak i chłopców, a bogaty wybór ubranek i akcesoriów stworzy nieskończone możliwości zabawy. 

Rodzicom, którzy zastanawiają się jakie zabawki dla półtorarocznego dziecka będą najbardziej uniwersalne, polecamy wybór puzzli drewnianych marki Janod. Są to tematyczne zestawy wykonane z dbałością o najmniejsze szczegóły. Zabawa polega na dopasowaniu kolorowego elementu do odpowiedniego miejsca na planszy. Dziecko ćwiczy koordynację ręka-oko, za każdym razem ciesząc się z poprawnie wykonanego zadania. Innym wariantem tej zabawki są puzzle muzyczne, które emitują dźwięki zwierzątek, dopasowanych we właściwe okienko. 

Wiele dzieci w drugim roku życia lubi wznosić coraz wyższe budowle. Klocki 18 msc+ powinny składać się z dużych elementów, które dziecko w łatwy sposób ze sobą połączy. Ciekawą propozycją jest wagonik wypełniony kolorowymi klockami, które można przewozić z miejsca na miejsce. Ponadto dla małych fanów motoryzacji przygotowaliśmy całą serię samochodów i pociągów, które można ciągnąć za sobą, przenosząc zabawę w każdy rejon pokoju. 

Wybierając zabawki dla 1.5 dziecka, nie zapominajmy jak bogate źródło możliwości stwarza piasek i woda! To odpowiedni czas, aby zaopatrzyć malucha w wiaderko z akcesoriami do piaskownicy. Zabierzemy je ze sobą również na nadmorską plażę, gdzie zagwarantuje dziecku wiele godzin wspaniałej zabawy. Dzieciom lubiącym wodę polecamy koła treningowe i rękawki, które umożliwią bezpieczną zabawę na kąpieliskach i basenach.

Filtry

Cena:

20,00 zł - 540,00 zł

Producent:

363 produktów w tej kategorii

363 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password