Strzałka

Wydrapywanki

Wydrapywanki od elemele.com.pl to doskonałe zestawy do twórczej zabawy plastycznej. Zabawa polega na wydrapaniu za pomocą załączonego do zestawu drewnianego patyczka czarnej warstwy wierzchniej, aby wyłonić ciekawy rysunek. Pod czarną warstwą planszy znajduje się tło w różnych kolorach. Dziecko może wykorzystać załączone do wydrapywanek szablony. Aby docenić małego artystę warto wydrapane dzieła oprawić w ramkę i ozdobić nimi ściany dziecięcego pokoju. Zdrapywanie to dla dziecka godziny doskonałej zabawy, które angażują całą wyobraźnię i jednocześnie wyciszają i uspokajają.

Wydrapywanki świetne dla małych artystów

Kreatywne zestawy wydrapywanek odpowiadają potrzebom poznawczym i ćwiczą zdolności manualne dziecka. Kolejne etapy rozwoju są bardzo ważne, dlatego należy wybierać zabawki, które nie tylko dostarczą wspaniałej rozrywki, ale także będą wspierać małego artystę. Wydrapywanki od elemele.com.pl wspaniale kształtują koordynację ręka-oko, poprawiają sprawność rąk, wzbogacają wyobraźnię i ćwiczą koncentrację oraz precyzję. Jest to świetny pomysł dla dzieci, które uwielbiają tworzyć i rysować. Nasze dzieci będą z pewnością dumne i szczęśliwe, że mogą tworzyć małe dzieła.

Kreatywne zabawki dla dzieci od elemele.com.pl

Kreatywne zabawki dla dzieci to świetna forma zabawy nie tylko dla malucha, ale dla całej rodzinny. Wspólne zabawy z wydrapywankami dostarczają dużo radości i śmiechu, a przy okazji wyrabiają zdolności manualne małych rączek i uczą zręczności. Jest to idealne zajęcie dla młodszych i starszych dzieci.

W naszym asortymencie znajdziesz ogromny wybór wydrapywanek od takich uznanych marek, jak Janod, Melissa & Doug oraz Djeco. Wszystkie produkty są bardzo ciekawe i przede wszystkim bezpieczne. Wybór jest ogromny, począwszy od podstawowych zestawów kreatywnych, aż po zdrapki holograficzne. Warto wspomnieć, że wydrapywanki idealnie sprawdzą się jako oryginalny podarunek na urodziny lub święta albo po prostu bez okazji. Wszystkie nasze wydrapywanki zapakowany są w piękne, kartonowe pudełka, we folie lub są sprzedawane w formie notatników, dlatego wystarczy owinąć je w stylowy, ozdobny papier i podarować dziecku.

Filtry

Cena:

24,00 zł - 169,00 zł

Producent:

37 produktów w tej kategorii

37 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password