Strzałka

Klocki Wafle

Jeśli poszukujesz zabawki, która zagwarantuje Twojemu dziecku wiele godzin świetnej zabawy, dobrze trafiłeś! Klocki konstrukcyjne Wafle to upust dla wyobraźni każdego malca. 

Klocki wafle - budowle, które zaskakują

Innowacyjne klocki wafle pobudzą w Twoim dziecku kreatywność, co zaowocuje budowlami nie z tej ziemi! Daj zaskoczyć się zdolnościami manualnymi Twojego dziecka. Klocki wafle Marioinex to wspaniały trening logicznego myślenia, zarówno dla małych, jak i tych nieco większych. 

Niekończąca się przygoda

Nasza oferta bogata jest w klocki Wafle Marioinex. Jeśli Twoje dziecko jest nieco większe, czyli w wieku 3+ lat, możesz zdecydować się na klocki konstrukcyjne mini wafle. Dzięki mniejszemu rozmiarowi klocków budowlana konstrukcja może być dokładniejsza i bardziej szczegółowa. Dzieciom od 2 lat polecamy te w rozmiarze midi - to większa odmiana klocków mini wafle, a przez to bezpieczniejsza i wygodniejsza dla takiego malca.

Klocki wafle - duże możliwości!

W klockach z linii Marioinex najlepsze jest to, że opakowania z elementami w tym samym rozmiarze możesz dowolnie łączyć i mieszać, tworząc zestawy - i choć model na opakowaniu, to np. strażak, w połączeniu z innym opakowaniem można tworzyć budowle według własnych pomysłów!

Design z myślą o najmniejszych

Klocki wafle Marioinex zostały zaprojektowane w trosce o bezpieczeństwo dzieci. Elementy wykonane są z elastycznego, przyjemnego materiału, a ich kształt został idealnie dopasowany do wielkości dziecięcej dłoni. Dzięki temu wafle Marioinex są przyjazne dla dzieci.

Dobra zabawa dla całej rodziny

Klocki wafle to wielogodzinna zabawa dla całej rodziny, niezależnie od wieku i płci. I Ty pozwól zaprosić się do wspólnej zabawy - zestaw Marioinex wafle z łatwością zmieni Cię w inżyniera rodem z krainy klocków i pomoże Ci wyzwolić niespożyte pokłady dziecięcej kreatywności!

Filtry

Cena:

24,00 zł - 310,00 zł

Producent:

21 produktów w tej kategorii

21 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password