Strzałka

Nawilżacze powietrza

Odpowiednia wilgotność w domu jest bardzo ważna. Zwykle wzrasta wraz ze spadkiem temperatury i na odwrót, gdy jest ciepło, ta wilgotność jest mniejsza. Optymalnie powinna wynosić w pomieszczeniu od 40 do 65%, przy czym podczas snu lepiej, gdy jest to górna granica widełek. W pokoju dziecięcym jest to szczególnie istotne. 

Świecący nawilżacz powietrza do pokoju dziecinnego

W pokoju dziecięcym częstym przedmiotem jest lampka emitująca subtelne światło. Można to łatwo połączyć z nawilżaczem, który doskonale wpasuje się w dziecięce klimaty. Piękny dyfuzor w kształcie królika to jeden z tych przedmiotów, na które szczególnie warto zwrócić uwagę, ponieważ jest wspomnianą lampką oraz nawilżaczem, a ponadto przypomina królika ze względu na zabawny uszy. 

Duża pojemność nawilżacza a wygoda użytkowania

Jeśli zależy nam, by nawilżacz działał dłużej bez potrzeby uzupełniania w nim wody, warto zainwestować w urządzenie od Innogio z podświetleniem. Ma aż 600 ml pojemniczek na wodę i mimo stosunkowo dużej mocy działa bardzo cicho. To propozycja do każdego wnętrza, bez względu na to, czy jest to pokój dziecięcy, czy salon. Doskonały wygląd pozwala na ustawienie go w dowolnym miejscu, ponieważ nawet podczas wyłączenia prezentuje się bardzo atrakcyjnie.

Wybór odpowiedniego nawilżacza warto podporządkować wielkości pomieszczenia i aktualnie panującej w nim wilgotności. Jeśli w pokoju jest bardzo sucho, warto zacząć od lekkiego obniżenia temperatury i od nawilżacza z większym zbiornikiem. Jeśli natomiast nawilżacz ma być stosowany okazyjnie i głównie w trakcie infekcji, gdzie wyższa wilgotność powietrza jest bardziej pożądana, warto zainwestować w niewielki, przyjemnie wyglądający i jednocześnie świecący nawilżacz dla dziecka.

Bez względu na to, na który przedmiot się zdecydujemy, warto pamiętać, że nasz sklep oferuje jedynie przedmioty sprawdzone, najwyższej jakości. Odpowiednie podejście personelu i nasza wiedza na temat oferowanych przedmiotów pomogą dobrać produkt idealny. Zapraszamy wobec tego do kontaktu.

Filtry

Cena:

128,00 zł - 149,00 zł

Producent:

4 produktów w tej kategorii

4 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password