Strzałka

Karmienie

Karmienie noworodka jest początkowo bardzo stresujące, zwłaszcza dla młodych rodziców. Nieważne czy maluszek karmiony jest piersią, czy za pomocą butelki, warto zaopatrzyć się w kilka bardzo przydatnych akcesoriów do karmienia, które sprawią, że karmienie maleństwa będzie nieco łatwiejsze. 

Laktatory i akcesoria do karmienia piersią niemowlaka

Laktator do karmienia jest to niewątpliwie bardzo przydatny gadżet, gdyż pozwala on pobudzić i rozkręcić laktację w sytuacji kiedy tego pokarmu jest mniej, np. zaraz po porodzie. Odciąganie pokarmu za pomocą laktatora pozwala podać własne mleko także mamom, które karmią swojego maluszka butelką. 

W naszej ofercie znajdziesz rewelacyjne laktatory do karmienia piersią ręczne jak i elektryczne od marki Lansinoh. Jest to marka, która stworzyła najczystszą na świecie lanolinę, która niezbędna jest w leczeniu popękanych brodawek oraz innych podrażnień, jakie powstają przy karmieniu piersią. W przypadku poranionych brodawek sutkowych zbawienne mogą okazać się także specjalne osłonki laktacyjne.  

Akcesoria do karmienia butelką noworodka

Karmienie maleństwa butelką to również nie lada wyzwanie. Wybór odpowiedniej butelki do karmienia nie jest taki prosty, jak może się początkowo wydawać. Wybierając butelkę dla noworodka, przede wszystkim należy zwrócić uwagę, z jakiego tworzywa jest wykonana, jaką ma pojemność oraz jaki posiada smoczek. Dla noworodków najbardziej sprawdzają się butelki z antykolkowym smoczkiem, który kształtem i strukturą przypomina pierś mamy. Materiał, z jakiego wykonana jest butelka, powinien być przede wszystkim pozbawiony szkodliwych substancji oraz całkowicie bezpieczny dla tak małego człowieka. Największą popularnością wśród mam cieszą się butelki do karmienia silikonowe Suavinex, Lansinoh oraz Twistshake

Przy karmieniu maluszka butelką bardzo przydatny jest sterylizator do butelek, który pomoże utrzymać w czystości wszystkie akcesoria do karmienia dla niemowląt. W naszym sklepie znajdziesz także ogromny wybór produktów do przechowywania odciągniętego mleka oraz mleka w proszku.

Filtry

Cena:

19,00 zł - 1 690,00 zł

Producent:

190 produktów w tej kategorii

190 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password