Strzałka

Poduszki dla niemowląt

Najlepsze poduszki dla dzieci oferują wsparcie, którego potrzebuje rosnąca szyja i głowa, a także trwałość, która przetrwa nawet w obliczu bałaganu, który mogą zrobić tylko dzieci. Wysokiej jakości hipoalergiczne materiały, rozsądny koszt i łatwa dostępność - to kolejne zalety poduszek dla dzieci, które znajdują się w ofercie sklepu ele mele.

Jako rodzic, Twoim pierwszym instynktem jest upewnienie się, że dziecko czuje się tak komfortowo, jak to tylko możliwe. Oczywiście, miękka i pulchna poduszka z pierza może wydawać się dobrym pomysłem, ale zazwyczaj nie zapewnia wystarczającego wsparcia dla małych głów. Im bardziej miękka jest poduszka, tym bardziej prawdopodobne jest, że zdusi nos i usta podczas snu. Chodzi więc przede wszystkim o znalezienie idealnej równowagi. 

Kiedy poduszka jest zbyt miękka?

Idealna poduszka, pod wpływem nacisku palców u ręki, powinna ona wrócić do kształtu w ciągu kilku sekund. Jeśli zajmie to więcej niż 10 sekund lub w ogóle nie odzyska formy, nie zapewni odpowiedniego wsparcia szyi i górnego odcinka kręgosłupa. 

Hipoalergiczna poduszka dziecięca

Małe dzieci są podatne na wiele różnych rodzajów alergenów w domu. Wszystko, od roztoczy po mikroby i pleśń po bakterie, może siać spustoszenie w ich zdrowiu. Jeśli Twoje dziecko cierpi na alergie, zaleca się wybór hipoalergicznej poduszki dla dzieci. Opcje hipoalergiczne są wykonane z materiałów, które pomagają zminimalizować reakcje alergiczne na typowe wyzwalacze. Jeśli Twoje dziecko cierpi na atopowe zapalenie skóry, egzemę, wysypkę lub problemy z oddychaniem, będziesz potrzebować czegoś, co pomoże złagodzić jego objawy. Na przykład puchowe poduszki mogą wywoływać astmę u osób wrażliwych na roztocza i pióra. Podobnie lateks może powodować problemy dla osób wrażliwych na gumę. 

Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem sklepu ele mele - wybierz poduszkę idealną dla swojego dziecka!

Filtry

Cena:

59,00 zł - 99,00 zł

Producent:

46 produktów w tej kategorii

46 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password