Strzałka

Poduszki dla noworodka

Odpowiednia poduszka dla niemowlęcia wpływa na jakość jego snu oraz rozwój dziecka. W trakcie snu głębokiego stymulowany jest bowiem odpowiedni wzrost kości, narządów wewnętrznych, przybieranie na wadze a nawet wszelkiego rodzaju procesy naprawcze! 

Gdyby tego było mało, noworodki mogą przesypiać kilkanaście godzin dziennie (u dzieci 3-letnich to wciąż około 12 godzin). Ze względu na czas, w którym poduszka jest w użytku warto zdecydować się na model nie tylko o odpowiedniej wygodzie, ale i o wytrzymałości.

Poduszki dla noworodka - jakie wybrać? 

Ze względu na delikatność dziecięcej skóry oraz na stosunkowo częste ślinienie się, wypełnienie zawsze powinno być wykonane z antyalergicznych materiałów, które dobrze znoszą częste pranie. w naszym sklepie internetowym dostępny jest szeroki wybór akcesoriów ze specjalnymi kuleczkami sylikonowymi. Spełniają one wszystkie wymienione wyżej wymogi, a do tego są niezwykle oddychające. Nie dają więc możliwości odparzenia główki dziecka nawet przy wielogodzinny spaniu. 

Poduszki do łóżeczka dla maluszków powinny być przede wszystkim płaskie - tak, aby nie ograniczały możliwości ruch. W swojej ofercie posiadamy poduszki w wielu praktycznych kształtach - na przykład w formie wydłużonych materacykiem, które nie pozwalają na zwinięcie się z nich główki dziecka.

Zagłówki są idealnym wyborem do wózków oraz fotelików samochodowych. Zabezpieczają bowiem główkę przed niepożądanymi, ale zarazem nieuniknionymi, wstrząsami. Sklep Elemele oferuje zagłówki w popularnym kształcie motylka.

Poduszki do karmienia skierowane są głównie do mam karmiących, ale świetnie sprawdzą się także przy kłopotach z usypianiem. Oferują wygodę (w postaci odciążenia kręgosłupa) mamie, a także odpowiednie podparcie dziecku. Dostępne poduszki z serii Kura Babci Dany spełnią się również jako przytulanki dla starszych dzieci.

Wygoda, funkcjonalność i DESIGN 

Poduszki - oprócz podstawowych funkcji - mogą także zostać dekoracją dziecięcego pokoju. Wybierając produkty na Elemele nie trzeba wybierać tylko jednego z tych rozwiązań! Poduszki dla dzieci wykonane są z wielu kolorowych lub wzorzystych materiałów. Wśród ich szerokiej gamy znajdują się klasyczne bawełny, delikatne muśliny, jak i nowoczesne bambusy.

Oprócz niezwykle funkcjonalnych poduszek i zagłówków w sklepie znajdują się także te czysto ozdobne - w wielu finezyjnych kształtach. Mogą one stać się dodatkiem nawet do salonu czy sypialni rodziców.

Filtry

Cena:

44,00 zł - 99,00 zł

Producent:

47 produktów w tej kategorii

47 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password