Strzałka

Kosmetyki ochronne dla dzieci i niemowląt

Pierwsze lata życia dziecka są niezwykle trudne. Należy dbać o jego ochronę na każdym kroku. Dotyczy to przede wszystkim skóry, która na tym etapie jest bardzo wrażliwa. Warto mieć w pogotowiu różnego rodzaju kosmetyki ochronne. Pomogą one zapobiec oparzeniom słonecznym, ukąszeniom owadów czy ogólnym infekcjom u Twojego dziecka. 

Kosmetyki ochronne na co dzień

Codzienna profilaktyka to najlepszy sposób na utrzymanie zdrowia Twojego maluszka.

Mleczko ochronne dla niemowląt to niezbędny produkt do codziennej pielęgnacji skóry Twojej pociechy. Jego delikatna formuła zapewnia odpowiednie nawilżenie i ochronę przed wysuszeniem skóry. Mleczko ochronne łagodzi podrażnienia, a także działa kojąco. Sprawia, że skóra Twojego dziecka jest miękka, gładka i zdrowa. 

Innym ważnym czynnikiem w codziennej pielęgnacji jest regularna dezynfekcja zabawek. To właśnie na nich zbiera się najwięcej drobnoustrojów. Specjalny spray do mycia zabawek zapewnia skuteczne oczyszczanie. Dzięki niemu szybko i wygodnie usuniesz zanieczyszczenia, zapewniając swojemu maluszkowi bezpieczeństwo.

Uwaga na słońce!

Podczas letnich miesięcy obowiązkowym wyposażeniem dziecięcej wyprawki są kosmetyki chroniące przed słońcem. Mleczko do opalania dla niemowląt pozwala zachować wysoką ochronę przed promieniowaniem UV. Jednocześnie pielęgnuje skórę i zapewnia jej stałe nawilżenie. 

Gdy nadejdą większe upały, warto zastosować krem przeciwsłoneczny dla niemowląt. Dzięki jego użyciu Twoje dziecko uniknie podrażnień i oparzeń. 

Pamiętaj, że nawet najlepsze kosmetyki nie są w stanie ustrzec Ciebie i Twojego dziecka przed szkodliwym działaniem promieni UV. Nie spędzaj z dzieckiem zbyt dużo czasu na otwartym słońcu. Zawsze miej w pogotowiu krem przeciwsłoneczny lub mleczko do opalania dla niemowląt.

Zadbaj o ochronę swojego maluszka

W ofercie ele mele znajdziesz liczne kosmetyki ochronne dla dzieci i niemowląt. Począwszy od organicznych kremów i mleczek, przez żele po ukąszeniu owadów, aż po kremy przeciwsłoneczne. 

Wybierz odpowiednie kosmetyki dla Twojego dziecka. Niech Jego zdrowie będzie najważniejsze!

Filtry

Cena:

14,00 zł - 80,00 zł

Producent:

20 produktów w tej kategorii

20 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password