Strzałka

Gryzaki drewniane

Gryzak drewniany to specjalny produkt przeznaczony dla niemowląt, które borykają się z ząbkowaniem. Ma on za zadanie uśmierzyć ból wywołany wyrzynaniem się ząbków oraz ułatwić ich pojawianie się. Gryzaki drewniany są wykonane z naturalnego materiału, co niesie ze sobą szereg korzyści.

Gryzaki drewniane dla niemowląt - zdrowe ząbkowanie

Gryzaki drewniane do gryzienia to doskonały zamiennik dla zabawek i akcesoriów z tworzyw sztucznych. Nie dość, że są bezpieczne i ekologiczne to świetnie się prezentują. Wszystko dzięki ciekawym kształtom oraz formom. Gładka faktura takiego gryzaka sprawia, że jest on miły w dotyku, estetyczny, delikatny oraz łatwy w czyszczeniu. Opływowy kształt gryzaka drewnianego sprawia, że chwytanie i wkładanie go do buzi jest niezwykle łatwe i przyjemne dla malca. 

Gryzaki drewniane dla dzieci nie zawierają szkodliwych substancji chemicznych, takich jak: ftalany, BPA, PVC, ołów czy lateks. Co więcej, drewno ma naturalne właściwości antybakteryjne i hipoalergiczne. Sprawdzą się zatem jako idealny produkt dla alergików. Nie można pominąć trwałości takiego gryzaka - jest on odporny na upadki, uderzenia lub mocne gryzienie. 

Czy gryzaki drewniane dla dzieci są bezpieczne?

Niektórzy rodzice zadają słuszne pytania o bezpieczeństwo drewnianych gryzaków. Wśród nich są obawy o smak drewna, drzazgi, twardość czy ciężkość takiej zabawki. Na szczęście gryzaki drewniane są w pełni bezpieczne i zdrowe dla niemowląt. 

Owszem, smak drewna występuje, a jego użytkowanie wynika wyłącznie z indywidualnych preferencji malucha. O drzazgi nie trzeba się martwić, ponieważ gryzaki są starannie szlifowane. Natomiast zbyt duża twardość i ciężkość takiego gryzaka to mit. Są one tworzone z lekkiego oraz miękkiego drewna, na przykład gryzak drewniany B.box. 

W naszym sklepie stawiamy na dobrej jakości, naturalne produkty. W elemele.com.pl znajdziesz wiele drewnianych gryzaków, które fascynują dizajnem, wykonaniem oraz praktycznością. Wśród nich na uwagę zasługuje gryzak drewniany z grzechotką, który dodatkowo rozwija u niemowlęcia motorykę oraz zmysły. Gryzak drewniany Lilliputiens idealnie odzwierciedla potrzeby każdego malucha. 

Filtry

Cena:

34,00 zł - 100,00 zł

Producent:

28 produktów w tej kategorii

28 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password