Strzałka

Zabawki do piasku

Zabawa w piaskownicy może być prawdziwą przygodą, jeśli podarujemy dzieciom interesujące i jednocześnie piękne zabawki do piasku. Jeśli natomiast przeniesiemy zabawę nimi na plażę, dostarczymy dzieciom niezapomnianych, pozytywnych emocji związanych również z czasem spędzanym wspólnie.

Bezpieczna zabawa w piasku - zabawki silikonowe do piaskownicy

Piasek sam w sobie jest dla dzieci bardzo interesujący, jednak narzędzia, którymi się w nim posługuje, mogą znacznie uatrakcyjnić czas spędzony na dworze. Kolorowe zabawki do piasku to nie tylko łopatki, foremki i wiaderka z plastiku. To również wysokiej jakości, silikonowe produkty, które cieszą wyglądem, funkcjonalnością i przede wszystkim bezpieczeństwem użytkowania. Przykładem mogą być fantazyjne, miękkie foremki do piasku dla najmłodszych, które można zabierać ze sobą w podróż, ze względu na lekkości i fakt, że można je dowolnie zginać, aby zmieścić do i tak dobrze wypełnionego bagażu.

Kaskady wody i pisaku - ogranicza nas tylko wyobraźnia

Warto pamiętać, że podczas zabawy piaskiem obecna jest często woda. Czasami w formie basenu ogrodowego, a czasami w formie przyjemnych, morskich fal. W takim wypadku warto zapewnić dziecku dodatkową atrakcję w formie zabawki łączącej te elementy we wspólną całość. Doskonałym przykładem może być kolorowy młyn od B.Toys, który sam w sobie zbudzi w dziecku wiele pozytywnych odczuć, a zabawa nic tylko dopełni całości. Koła młyńskie, przechylające się na boki elementy i przyssawki, które pozwolą przymocować zabawkę do basenu lub nawet wanny to dodatkowe, bardzo wygodne opcje produktu. Te i inne zabawki z tej kategorii pozwolą dziecku na spędzenie czasu w kreatywny, rozwojowy sposób.

Wybierając zabawki do piasku, warto kierować się przede wszystkim ich jakością i bezpieczeństwem wykonania. W ofercie sklepu znajdują się więc propozycje, które pozwolą maluchom spędzić czas przyjemnie i jednocześnie w pełni bezpiecznie. W razie jakichkolwiek wątpliwości służymy pomocą. Chętnie pomożemy też w doborze odpowiedniej zabawki do wieku dziecka.

Filtry

Cena:

103,00 zł - 104,00 zł

Producent:

129 produktów w tej kategorii

129 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password