Strzałka

Pomoc przy chorobie niemowlaka

Niemowlęta są bardzo narażone na wszelkiego rodzaju infekcje. Dlatego potrzebują stałej opieki. Warto wyposażyć się w produkty, które mogą okazać się przydatne w walce z chorobą. 

Zadbaj o zdrowie swojego malucha!

W ofercie naszego sklepu znajdziesz liczne produkty pomocne przy chorobie u niemowlaka. Nieważne czy to zwykły katar, czy wysypka. Każda z tych drobnych infekcji może się okazać bardzo groźna dla malucha. 

Weźmy pod lupę zwykły katar. Nie każdy zdaje sobie sprawę, że maluch w pierwszych miesiącach swojego życia oddycha tylko przez nos. Jeśli przegrody nosowe są pełne wydzieliny, dziecko będzie mieć ogromne problemy z oddychaniem. Aby ułatwić radzenie sobie z tym problemem warto wyposażyć się w katarek do nosa. Jest to innowacyjne urządzenie, bardzo proste i intuicyjne w obsłudze. W naszym sklepie znajdziesz liczne rodzaje katarków. Zadbaj o swoje dziecko i wybierz dla niego najlepszy katarek do nosa!

Oprócz tego, pod ręką zawsze warto mieć różnego rodzaju maści. Na przykład maść z prebiotykiem dla niemowląt. Łagodzi ona podrażnienia i zaczerwienienia, a także wspomaga odnowę zniszczonego naskórka lub błon śluzowych. Jest zbawienna i całkowicie bezpieczna dla wrażliwej skóry niemowlęcia.

Czym jest nebulizator dla niemowląt?

Inhalatory i nebulizatory dla niemowląt to specjalne urządzenia służące do rozpylania leku w powietrzu. Jest jednak różnica pomiędzy dwoma przedmiotami. Nebulizator to rodzaj inhalatora, który przetwarza lek z płynnej postaci w powietrze. Składa się z kilku połączonych ze sobą części. Warto zaznaczyć, że nie każdy inhalator to nebulizator. 

Podawanie dzieciom leków drogą wziewną ma kilka zalet. Przede wszystkim jest znacznie szybsze i bardziej efektywne niż w przypadku przyjmowania syropów czy tabletek. Jest to jednocześnie mniej obciążające dla układu pokarmowego. Wrażliwe organizmy lepiej sobie radzą z przyjmowaniem leków za pomocą inhalacji lub zestawu do nebulizacji.

Filtry

Cena:

7,00 zł - 205,00 zł

Producent:

25 produktów w tej kategorii

25 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password