Strzałka

2-3 lata

Jakie zabawki dla dziecka 2-3 lata będą najbardziej odpowiednie? Z tym pytaniem borykają się zarówno rodzice, jak i osoby rozważające zakup prezentu dla malucha.Czy interaktywne zabawki dla dwulatka lub trzylatka to świetny pomysł na prezent dla dziecka? Czy lepiej postawić na książeczki, bajeczki i pierwsze gry logiczne? Bystry dwulatek i trzylatek poradzi sobie z każdym wyzwaniem!

Zabawki dla dwulatka i trzylatka - co kupić?

Zabawki dla dwuletniego dziecka mają ogromny wpływ na jego dalszy rozwój. Dzięki nim z jednej strony nasze dziecko może się po prostu swobodnie bawić, z drugiej zaś jego umysł znacznie bardziej się rozwija. Doskonałym przykładem, jeżeli chodzi o kreatywne zabawki dla dwulatka, są różnego rodzaju układanki, które wymagają wzmożonej pracy wyobraźni naszego dziecka. Bardzo podobnie jest w przypadku zabawek dla trzylatka. Ponadto pomagają one w budowaniu więzi między rodzicem a dzieckiem. Jeżeli dziecko czegoś nie potrafi, to możemy mu pokazać jak to zrobić - w ten sposób nie tylko się uczy, ale równie wie, że może ono polegać na rodzicu. Oprócz tego, zabawki interaktywne mogą wspierać rozwój dziecka poprzez:

-budowanie jego pewności siebie - jeżeli dziecko wykona poprawnie dane zadanie, łatwiej poradzi sobie między innymi w relacjach z rówieśnikami,

-jest to doskonała okazja do rozwoju zainteresowań u dziecka,

-pomagają one w budowaniu wspomnianych wcześniej relacji z rówieśnikami

Czym bawi się dwulatek i trzylatek? Zabawki dla dzieci w tym wieku są niezwykle zróżnicowane - w naszym sklepie oferujemy m. in. układanki magnetyczne, wodne kolorowanki, samochodziki, jeździki lub hulajnogi. 

Filtry

Cena:

6,00 zł - 1 000,00 zł

Producent:

1503 produktów w tej kategorii

1503 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password