Strzałka

Leżaczki dla niemowląt

Leżaczek dla niemowlaka to podstawowe wyposażenie każdego rodzica. Dobrze dobrane leżaczki zapewniają dziecku nie tylko odpoczynek i możliwość zabawy. To również świetne urządzenie do budowania poprawnej postawy malucha. 

Leżaczek bujaczek - do wypoczynku, do zabawy

Bycie dzieckiem to wspaniały czas. Zabawa i odpoczynek przeplatają się non stop w rytmie dnia niemowlaka. W obu przypadkach nieodzowną pomocą okazuje się leżaczek, którego pozycję można odpowiednio dopasować do sytuacji. Pionowe ustawienie idealnie spisuje się w trakcie zabaw, natomiast poziome do wypoczynku i snu. 

Leżaczki to bez wątpienia bardzo praktyczne przedmioty, które można zabrać wszędzie - do samochodu, dziadków, do parku lub na wakacje. Dzięki temu, będziesz mieć pewność, że Twoje maleństwo posiada wygodne i bezpieczne stanowisko niezależnie od miejsca, w którym przebywacie.

Leżaczek BabyBjorn -  praktyczny, zdrowy i bezpieczny

Wśród najbardziej polecanych producentów leżaczków przez rodziców, znajduje się między innymi firma BabyBjorn. Leżaczek BabyBjorn to gwarancja wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Dzięki zastosowaniu specjalnych zabezpieczeń, możesz być spokojna, że leżaczek nie złoży się niespodziewanie. Natomiast wszystkie materiały użyte w produkcji zostały przetestowane i spełniają normy certyfikatu Oeko-Tex.

Producent stara się, aby tworzone leżaczki były projektowane w bliskiej współpracy z pediatrami. Dzięki temu leżaczki są regularnie poddawane innowacjom, aby jak najlepiej dopasować się do naturalnych i spontanicznych ruchów dziecka. Niemowlę poprzez bujanie rozwija bowiem zdolności motoryczne oraz równowagę. Oprócz tego leżaczek BabyBjorn zapewnia prawidłowe podparcie pleców oraz główki dziecka. Zapewnia w ten sposób komfort i zdrową postawę u malucha.

Zabierz leżaczek gdziekolwiek zechcesz. Dzięki specjalnemu systemowi można złożyć leżaczek do niewielkich rozmiarów i zabrać ze sobą. A nawet wykorzystać jako fotelik do samochodu!

Sprawdź miękkie i wygodne leżaczki dla niemowląt w naszym sklepie. Obiecujemy, że Twoje dziecko je pokocha!

Filtry

Cena:

219,00 zł - 999,00 zł

Producent:

14 produktów w tej kategorii

14 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password