Strzałka

Świąteczne zabawki

Zabawki świąteczne

Magię Świąt Bożego Narodzenia najintensywniej odczuwają dzieci. Cały rok niecierpliwie czekają, aż rozpocznie się grudzień i wraz z elfami rozpoczną wielkie odliczanie do pierwszej gwiazdki. Jednak najbardziej wyczekiwaną osobą w tym dniu jest…Święty Mikołaj!

W okresie przedświątecznym rodzice stają przed wielkim dylematem. Pojawiają się odwieczne pytania: Co można kupić dla dziecka na święta? Czy wybrane zabawki świąteczne dla dzieci przypadną do gustu najmłodszym mieszkańcom domu? Sprawdź zatem, jakie propozycje mamy dla Twoich dzieci, jeśli chodzi o zabawki na święta 2022.

Topowe zabawki na święta

W północnej Europie przyjęło się, że zabawki świąteczne dla dzieci produkują elfy w fabryce św. Mikołaja, na biegunie północnym. Jednak nie w każdym kraju na świecie zabawki na święta przynosi święty Mikołaj. W Hiszpanii na przykład robią to Trzej Królowie. Rosyjskie dzieci podarunki dostają od Dziadka Mroza i Śnieżynki, a włoskie od brzydkiej wiedźmy Befany. Co ciekawe, również w Polsce nie wszędzie wypatruje się starca w czerwonym przebraniu. Na Śląsku maluchy wypatrują Gwiazdki i małego Dzieciątka. W niektórych województwach zabawki świąteczne dla dzieci przynosi Aniołek, a w Wielkopolsce Gwiazdor. W ostatnich latach w Polsce rozpowszechniła się również adwentowa zabawa z elfami. Te przez cały grudzień robią maluchom psikusy, jednocześnie zostawiając małe zabawki świąteczne dla dzieci.

Grudniowy czas dla dzieci jest pełen radości i świątecznej magii. Tylko dorośli wiedzą, jak trudno to wszystko zorganizować. Pojawiają się często pytania, co można kupić dla dziecka na święta? Czy lepiej kupić oddzielnie zabawki na święta dla dziewczynek i oddzielnie zabawki na święta dla chłopców, czy też może jeden prezent wspólny dla rodzeństwa? Czy maluchy będą zadowolone, jeśli dostaną świąteczne zabawki pluszowe, czy może oczekują czegoś więcej?

Magia świąt zaklęta w zabawkach sezonowych

Magię świąt tworzą nie tylko prezenty pod choinką, ale też cała grudniowa oprawa. Oprócz psotnych elfów warto zadbać również o domowe dekoracje, w szczególności w pokoju dziecka. Pomogą w tym na przykład świąteczne zabawki pluszowe, które mają ubrane nie tylko zielono-czerwone kubraczki, ale też mikołajowe czapeczki. Nie może też zabraknąć choinki, tej żywej, pachnącej postawionej w salonie, ale nie tylko. W pokoju dziecięcym można powiesić plakat z kolorową choinką lub rozłożyć choinkowe maskotki. Warto też pomyśleć o świątecznych lampkach oraz drewnianych saneczkach z pluszowymi reniferami. Nie może też zabraknąć rozwieszonych świątecznych skarpet, kolorowych przytulanek w kształcie cukrowych laseczek i śnieżynek na okna.

Zabawki na święta dla dziewczynek kontra zabawki na święta dla chłopców

Jeśli szukasz odpowiedniej zabawki na święta 2022, którą włożysz do paczki, zapraszamy Cię do naszego sklepu Elemele. Posiadamy szeroki asortyment bożonarodzeniowych zabawek kierowanych do każdej grupy wiekowej.

Zabawki na święta dla dziewczynek łatwiej wybrać niż zabawki na święta dla chłopców? To mit, który od lat staramy się obalić. Bez względu na wiek, obie grupy z pewnością ucieszą świąteczne gry planszowe oraz świąteczne zabawki pluszowe.
Maskotki misie w mikołajkowych czapeczkach oraz myszki w gwiazdkowych ubrankach skradły już niejedno serce małej damy. Dodatkową atrakcją są również małe domki z piernika dla myszek. Chłopców przez dłuższy czas zajmą zaś klocki z Mikołajkowym motywem oraz świąteczne zestawy kreatywne do wyklejania, malowania i wycinania.

Filtry

Cena:

6,00 zł - 550,00 zł

Producent:

163 produktów w tej kategorii

163 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password