Strzałka

Sortery

Każdy rodzic, opiekun czy osoba, która ma na sercu dobro dziecka, pragnie zapewnić mu doskonałe warunki do prawidłowego rozwoju. Na rynku dostępny jest ogromny, różnorodny asortyment zabawek czy materiałów edukacyjnych dla dzieci. Wśród nich na szczególną uwagę zasługują sortery.

Sortery- rozwijaj wyobraźnię swojego dziecka

Dlaczego sortery cieszą się tak dużą popularnością? Jakie umiejętności pomagają kształtować? Oto nasze odpowiedzi - na podstawie produktów, które znajdują się w Elemele! :)

Sortery i ich krótka charakterystyka

Sortery to zabawki, które w swojej budowie posiadają różnego kształtu otwory oraz elementy, które należy do nich właściwie dopasować. Dostępne są modele w kształcie pudełka, które na wieczku wyposażone zostały w interesujące otwory, sortery kwadraty z dodatkowymi koralikami do przeplatania, modele w kształcie piramidy wykonane z miłego pluszu dla najmłodszych oraz wiele innych. Różnorodna kolorystyka pozwala na wybór modelu zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca. Kostki aktywizacyjne, do których należą sortery, są również doskonałym pomysłem na prezent.

Dlaczego warto wybrać sorter?

Sorter oprócz doskonałej zabawy pozwala także na rozwój wielu umiejętności. Przede wszystkim ćwiczy on wyobraźnię przestrzenną naszego dziecka. Dodatkowo pozytywnie wpływa na rozwój predyspozycji manualnych. Należy do jednych z najbardziej popularnych zadań z grupy małej sensoryki. Sortery dedykowane są dla dzieci już od 6 miesiąca życia. Wybierz jeden z dostępnych modeli i ciesz się radością swojego dziecka.

Filtry

Cena:

59,00 zł - 300,00 zł

Producent:

28 produktów w tej kategorii

28 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password