Strzałka

Środki czystości

Utrzymanie idealnej czystości w domu przy małym dziecku nie jest łatwym zadaniem. Codzienne obowiązki i opieka nad maluchem pochłaniają większą część dnia. Młodym rodzicom ciężko znaleźć wystarczająco sporo czasu na ogarnięcie zabrudzonych kątów i brudnych podłóg. Zachowanie czystości i porządku w domu z środkami czystości jest natomiast bardzo ważne, zwłaszcza kiedy na pokładzie mamy małego alergika. Oczywiście ze względów wizualnych i dla lepszego samopoczucia, ale głównie ze względów zdrowotnych. W końcu taki mały człowiek jest wszędzie, dotyka wszystkiego i wszystko wkłada do buzi. Dlatego bardzo ważne jest, aby otaczająca go przestrzeń była odpowiednio zadbana za pomocą naturalnych środków czystości.

Środki czystości dla dzieci

Przy małym dziecku najlepiej używać takich środków czystości, które są pozbawione substancji chemicznych. Drażniące środki czystości mogą bardzo niekorzystnie wpływać na delikatną skórę maluszków, a także na ich drogi oddechowe. Dlatego, aby tego uniknąć sięgajmy tylko po sprawdzone i bezpieczne środki czystości dla dzieci. Nawilżane chusteczki to chyba najpopularniejszy produkt czyszczący wśród mam. Używane są do wszystkiego – do wycierania buzi i rączek dziecka, a także do wycierania smoczków, zabawek i niemal każdej powierzchni.  W naszym sklepie znajdziesz ogromny wybór chusteczek nawilżanych, które są delikatne i całkowicie bezpieczne dla Twojej pociechy. Ich naturalny skład pozwala na używanie ich już od pierwszych dni życia.

Bezpieczne środki czystości

Znajdziesz u nas również rewelacyjne środki czystości do czyszczenia powierzchni, środki piorące, a także płyny do dezynfekcji. Aby jeszcze bardziej zadbać o czystość w domu, warto zaopatrzyć się w nawilżacz powietrza. Takie proste urządzenie pomoże Ci utrzymać odpowiednią wilgotność powietrza, co jest bardzo ważne szczególnie w okresie grzewczym. Dodatkowo dzięki temu, że wygląda prosto i stylowo – stanowi rewelacyjny element wyposażenia domu.

Filtry

Cena:

1,00 zł - 170,00 zł

Producent:

60 produktów w tej kategorii

60 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password